19 Günde Vizem cikti !!!!

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Umit07
    Katılımcı

Arkadaslar 30 nisanda Izmir Baskonsoloslugunda Randevuya gittim Evraklarimi teslim ettim, 13 mayisda Evraklarim  Kölne ulasip ayni gün Esimin ikamet ettigi yere bagli olan Yabancilar Dairesine gönderildi ve 19 mayisda Yabancilar Dairesine ulastigi gün Online olarak Kölne onaylandi Kölnde ayni gün onaylayarak Izmire ulastirdi ve sonucunda aksam Internete baktigimizda Vizemin cikmis oldugunu ve gidip alabilecegimi gördüm, bu arada esim alman vatandasi ve Yabancilar dairesinden hic bir belge istemediler hatta Esimi bile cagirmadilar, bunun sebebide Esimin hergün arayip Yabancilar dairesindeki Yetkili memurlarini Soru yagmuruna tutturdugu icin, Onlarda bunun Formalite evliligi olamayacagina inanip Esime Güvenip dolaysiyla cagirmadan onaylayip göndermisler. Yabancilar Dairesindeki Memurlarin cok büyük Rol oynadiklarina biz birebir Sahit olduk. Esim aradiginda artik Sesinden tanilir hale gelmisti, arkadaslar üstüne Düsün, nasil olsa bir gün Cikar diye beklemeyin…
    28.05 de Almanya Yolcusuyum oleyyyyyyyyyyyyyyyy
    dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:)

Allah Yardimciniz olsun

xezal
    Katılımcı

arkadaslar bu ne hız.9 temmuzda basvurdum halen beklıyorum.evraklarımın hepsıde tamam.cıldıracagım.esım her hafta gıdıp soruyor.polıs tamam faxlıyorum dıyor.ama ortada fol yok yumurta yok……..

46 yanıt görüntüleniyor (toplam 46)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.