19 Günde Vizem cikti !!!!

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Umit07
    Katılımcı

Arkadaslar 30 nisanda Izmir Baskonsoloslugunda Randevuya gittim Evraklarimi teslim ettim, 13 mayisda Evraklarim  Kölne ulasip ayni gün Esimin ikamet ettigi yere bagli olan Yabancilar Dairesine gönderildi ve 19 mayisda Yabancilar Dairesine ulastigi gün Online olarak Kölne onaylandi Kölnde ayni gün onaylayarak Izmire ulastirdi ve sonucunda aksam Internete baktigimizda Vizemin cikmis oldugunu ve gidip alabilecegimi gördüm, bu arada esim alman vatandasi ve Yabancilar dairesinden hic bir belge istemediler hatta Esimi bile cagirmadilar, bunun sebebide Esimin hergün arayip Yabancilar dairesindeki Yetkili memurlarini Soru yagmuruna tutturdugu icin, Onlarda bunun Formalite evliligi olamayacagina inanip Esime Güvenip dolaysiyla cagirmadan onaylayip göndermisler. Yabancilar Dairesindeki Memurlarin cok büyük Rol oynadiklarina biz birebir Sahit olduk. Esim aradiginda artik Sesinden tanilir hale gelmisti, arkadaslar üstüne Düsün, nasil olsa bir gün Cikar diye beklemeyin…
    28.05 de Almanya Yolcusuyum oleyyyyyyyyyyyyyyyy
    dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:)

Allah Yardimciniz olsun

Chete66
    Katılımcı

Sürmüştür sürmüştür.

Allah'ın izni ile bizlerde gideriz.

Allah herşeyin hayırlısını versin.

KasperSky
    Katılımcı

Aminnnnnnnnn aminnnnnnnnnn

SİMURG
    Katılımcı

Hakikaten çok gıcık bir trafik sistemi var.Orda otomatik vites şart,yaklaşık 5 dak.bir dur kalk yapıyorsun.:P

SEDAT08
    Katılımcı

Bu ne hiz hayirli olsun gözünaydin sanslisin, benim vize 2,5 Ayda cikmisti.

Umit07
    Katılımcı

Tsk Ederim Sedat08 Kardesim Duamiz Hepiniz icin Sanmayinki Gidenler Geride Kalanlari Unutur.
    Herkez Ayni Kaderi Paylastigi Icin Halden Anlasiliyo :) Mevlam Buyuk Herkesin Yuzune Bakar Isallah

SEDAT08
    Katılımcı

Tsk Ederim Sedat08 Kardesim Duamiz Hepiniz icin Sanmayinki Gidenler Geride Kalanlari Unutur.
    Herkez Ayni Kaderi Paylastigi Icin Halden Anlasiliyo :) Mevlam Buyuk Herkesin Yuzune Bakar IsAllah

Dogru haklisin okey:)

Umit07
    Katılımcı

Cok Farkli Bir Ortam Burasi Emin olun Tahmin edildigi Gibi Bir Yer Degil Sevilmeyecek Bir Yerde Degil ama Kesinlikle Türkiye ile Karsilastirilamaz

SEDAT08
    Katılımcı

Cok Farkli Bir Ortam Burasi Emin olun Tahmin edildigi Gibi Bir Yer Degil Sevilmeyecek Bir Yerde Degil ama Kesinlikle Türkiye ile Karsilastirilamaz

Umit07 Kardes Almanyanin Suyunu icen kisi zor döner Türkiyeye :)

Umit07
    Katılımcı

Hakikaten Dogru Soyluyorsun Burayi Ceken ne Anlamadim :) Biz Hazir Su iciyoz :P

sekada
    Katılımcı

Dönülmesinin istenmesinin asil nedeni gelismislik düzeyi ve medeniyet olabilir mi? :)

Umit07
    Katılımcı

Dönülmesinin istenmesinin asil nedeni gelismislik düzeyi ve medeniyet olabilir mi? :)

Aynen Oyle Guzel Kardesim Haklisin

Umit07
    Katılımcı

Bu ne hiz hayirli olsun gözünaydin sanslisin, benim vize 2,5 Ayda cikmisti.

Umit07
    Katılımcı

.

tospi09
    Katılımcı

arkadaşlar bende 14.07.2009 da başvuru yaptım ayın 30 unda almanyadan onaylayıp gödermişler vizemi şimdi izmiri bekliyoruz hala haber yok :D bakalım hepimizin işleri hep bu kadar hızlı olur inşallah..

tospi09
    Katılımcı

umut hayırlı olsun kardeşim allah yolunu açık etsin ömür boyu mutluluklar eşinle beraber hepimiz için aynısı…..

15 yanıt görüntüleniyor - 31 ile 45 arası (toplam 46)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.