19 Günde Vizem cikti !!!!

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Umit07
    Katılımcı

Arkadaslar 30 nisanda Izmir Baskonsoloslugunda Randevuya gittim Evraklarimi teslim ettim, 13 mayisda Evraklarim  Kölne ulasip ayni gün Esimin ikamet ettigi yere bagli olan Yabancilar Dairesine gönderildi ve 19 mayisda Yabancilar Dairesine ulastigi gün Online olarak Kölne onaylandi Kölnde ayni gün onaylayarak Izmire ulastirdi ve sonucunda aksam Internete baktigimizda Vizemin cikmis oldugunu ve gidip alabilecegimi gördüm, bu arada esim alman vatandasi ve Yabancilar dairesinden hic bir belge istemediler hatta Esimi bile cagirmadilar, bunun sebebide Esimin hergün arayip Yabancilar dairesindeki Yetkili memurlarini Soru yagmuruna tutturdugu icin, Onlarda bunun Formalite evliligi olamayacagina inanip Esime Güvenip dolaysiyla cagirmadan onaylayip göndermisler. Yabancilar Dairesindeki Memurlarin cok büyük Rol oynadiklarina biz birebir Sahit olduk. Esim aradiginda artik Sesinden tanilir hale gelmisti, arkadaslar üstüne Düsün, nasil olsa bir gün Cikar diye beklemeyin…
    28.05 de Almanya Yolcusuyum oleyyyyyyyyyyyyyyyy
    dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:)

Allah Yardimciniz olsun

dj_safak
    Katılımcı

Arkadaşım Biz Çıkıp Çıkmadığını Sadece İzmir Konsolosluğu Web Sitesinden Bakıyoruz Seninde Bakabilmen için Eşinin İzmirde Başvuru Yapmış Olması Lazım Bildiğim Kadarıyla Siz Kargo Barkot Numarasından Bakıyorsunuz diye Biliyorum. Çünkü Arkadaşımda Ankaradan Başvuru Yaptı O şekilde Takip Edebiliyor. Allah Yardımcın olsun
    [/qu

ALLAH RAZI OLSUN BIRSEY DAHA SORMAK ISTIOYRUM YA SENIN EVRAKLARIN BURDAN TR YE KAC GÜNDE GITTI HEMEN ALDINMI PAS: TUNU YOKSA BEKLEDINMI
    BANA YAB:POLISINE GITIGMDE EVRAKLAR BITTI VE TR YE YOLANDI DEDILER YANI SENCE NE KADAR DAHA SÜRER

COOOK TSK EDERIMM YARDIMCI OLDUGN ICINN

dj_safak
    Katılımcı

Allah RAZI OLSUN BIRSEY DAHA SORMAK ISTIOYRUM YA SENIN EVRAKLARIN BURDAN TR YE KAC GÜNDE GITTI HEMEN ALDINMI PAS: TUNU YOKSA BEKLEDINMI
    BANA YAB:POLISINE GITIGMDE EVRAKLAR BITTI VE TR YE YOLANDI DEDILER YANI SENCE NE KADAR DAHA SÜRER

exlans
    Katılımcı

slm arkadasım masallah cok kısa zamanda vizeniz cıkmıs cok sevindim  dance:)darısı bana ve tüm bu işe  gönül koymus arkadaslarımın basına :angel:hayırlı ugurlu olsun byby:)

Umit07
    Katılımcı

[

Allah RAZI OLSUN BIRSEY DAHA SORMAK ISTIOYRUM YA SENIN EVRAKLARIN BURDAN TR YE KAC GÜNDE GITTI HEMEN ALDINMI PAS: TUNU YOKSA BEKLEDINMI

Arkadasim Almanya Yabancilar Polisinden Evraklarim Mayisin 19unda Tr ye Online yoluyla onaylandi ve Ayni Günün aksaminda Izmir Konsoloslugunun Internet Sitesinde Vizemin ciktigini Gördüm

SABIR95
    Katılımcı

hadi gözün aydın darısı işallah geride vize bekleyenlere olsun.[benimde başıma darısı]
    yeni hayatında şimdiden saglıklı mutlu huzurlu bir hayat dilerim.

dinamo_35
    Katılımcı

19 günde vize mi çıkar ya! ne şanslımışsın tebirkler…eşinizin sürekli araması iyi olmuş ama arka planda bir sorun olmaması sizin işlerinizi hızlandırmış gibi…4 gün sonra uçuyorsun hayırlı olsun…

wasser87
    Katılımcı

hayırlı olsun . eşin alman vatandası oldugu için cok kurcalamamıslar genelde alaman vatandası olanların esleri daha kolay ve cabuk gidiyorlar.

mavili_mavis
    Katılımcı

umıt  hayırlı  olsun  cok sevındım allah yolunu acık etsın arkadasım

Chete66
    Katılımcı

Keşke bende bu kadar şanslı olabilseydim.

Allah yolunu açık etsin dostum.
    Yeni hayatında başarılar dilerim. Allah gonlune göre versin…

gülümse35
    Katılımcı

ümit 07 valla adına çok sevindim arkadaşım hayırlı uğurlu olsun ayağını sürü de bizim de olsun

Umit07
    Katılımcı

Arkadaslar Iyi Dilekleriniz icin hepinize cok tesekkür ediyorum hepimize dua ediyordum insallah sizin vizenizde bir an önce cikar, Allah sizin Yolunuzuda acik etsin

Chete66
    Katılımcı

:) Allah senden de razi olsun…

Umit07
    Katılımcı

Simdi Almanyadan Yaziyorum Allah Bunuda Nasip Etti ama Kurallar Cok Burada :D
    Trafik”e Denilecek yok Zaten Alismamiz Zor olucak. Olsun Zor Olani bitti bunuda Atlaticaz
    Allah Yardimcimiz olsun

Chete66
    Katılımcı

Allah gönlüne göre versin ümit.

Elbetteki yeni bir hayat alışması zor olabilir ama alışacağız.

Tek duam eşime kavuşmak :((

Allah yardımcımız olsun..

KasperSky
    Katılımcı

ümit almanya ya girerken ayağını sürüdün mü bizim vizelerde bir an önce çıksın artık :D

15 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 46)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.