19 Günde Vizem cikti !!!!

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Umit07
    Katılımcı

Arkadaslar 30 nisanda Izmir Baskonsoloslugunda Randevuya gittim Evraklarimi teslim ettim, 13 mayisda Evraklarim  Kölne ulasip ayni gün Esimin ikamet ettigi yere bagli olan Yabancilar Dairesine gönderildi ve 19 mayisda Yabancilar Dairesine ulastigi gün Online olarak Kölne onaylandi Kölnde ayni gün onaylayarak Izmire ulastirdi ve sonucunda aksam Internete baktigimizda Vizemin cikmis oldugunu ve gidip alabilecegimi gördüm, bu arada esim alman vatandasi ve Yabancilar dairesinden hic bir belge istemediler hatta Esimi bile cagirmadilar, bunun sebebide Esimin hergün arayip Yabancilar dairesindeki Yetkili memurlarini Soru yagmuruna tutturdugu icin, Onlarda bunun Formalite evliligi olamayacagina inanip Esime Güvenip dolaysiyla cagirmadan onaylayip göndermisler. Yabancilar Dairesindeki Memurlarin cok büyük Rol oynadiklarina biz birebir Sahit olduk. Esim aradiginda artik Sesinden tanilir hale gelmisti, arkadaslar üstüne Düsün, nasil olsa bir gün Cikar diye beklemeyin…
    28.05 de Almanya Yolcusuyum oleyyyyyyyyyyyyyyyy
    dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:) dance:)

Allah Yardimciniz olsun

ayse.k2
    Katılımcı

gozun aydın insallah en yakın zamanda benimkide cıkar beklemek yorucu allah herkese sabır versin

Umit07
    Katılımcı

Amin arkadasim

Chete66
    Katılımcı

Gözün aydın arkadaşım.

Bende artık çileden çıkmak uzereyim. 3 haftayı gecti hala ses soluk yok.

1 gunde data olarak ulaşmış ancak 3 hafta oldu bir gelişme yok. Eşim 2 kere gitti ve ikisinde de bekleyin demişler çıldıracağım artık.

Forumda bir arkadaş bir şey sormuştu. Hangi konsolosluk iyi çalışıyor, o zaman ben yanlış bir soru demiştim ama şimdiki cevabım İZMİR konsoloslugu.

Ankara işlemlerini çok geç yapıyooorr…

Allah herkese sabır versin….

SİMURG
    Katılımcı

Gözünaydın arkadaşım,ben de pazartesi İzmir konsolosluğuna gidicem inşallah benim de çabuk gelir…

efe20
    Katılımcı

gozun aydın arkadasım hangı sehır acaba gıdecegın yer cvhete66 ıyıde benımde ızmır konsoloslugu bence gıdecegı yerıne gore degısıyor ne bılım anlamadım

mineralwasser
    Katılımcı

Gözün aydın arkadaşım.

1 gunde data olarak ulaşmış ancak 3 hafta oldu bir gelişme yok. Eşim 2 kere gitti ve ikisinde de bekleyin demişler çıldıracağım artık.

Forumda bir arkadaş bir şey sormuştu. Hangi konsolosluk iyi çalışıyor, o zaman ben yanlış bir soru demiştim ama şimdiki cevabım İZMİR konsoloslugu.

izmire kac sehir basvuruyor ankaraya kac sehir basvuruyor bir de bunu gözönünde bulundurun arkadaslar..

Esimehasret
    Katılımcı

gözünüz aydin olsun vizeniz hayirli olsun:)

merytylor
    Katılımcı

Hayırlı olsun…ALLAH utandırmasın..ALLAH ım  bu sevinci biz bekleyenlerede nasip eylesin arkadaşımm…

Umit07
    Katılımcı

Gözün aydın arkadaşım.

Ee Ben Açmıştım O Konuyuda Demekki Haklıymışım Karşı Çıkanlar olmuştu! Konunun Kilitlenmesi Hakkında
    Demekki Düşüncelerimiz Değişmiz :)

Umit07
    Katılımcı

Umarım Herkes Benim Yaşadığım Sevinci Yaşar Dediğim Gibi Yabancılar Dairesindeki Kişinin İnsanlığı Çok Önemli Rol Oynuyor. Onu O Kadar Bulantın ki (Tabiki Sınırı Aşmamak Kaydıyla) Sizi Çağırma Gereği Bile Duymasın. Benimkisi Öyle Oldu Eşim Sayesinde Her Zamanki Gibi Gurur Duyuyorum Onunla
    Vize Yolunda Allah Yardımcınız Olsun. Umarım En Yakın Zamanda Çıkar Saygılarımla.

dj_safak
    Katılımcı

selam arkdasim hayirli ugurlu olsun. sana bir sorum olacak evraklar burda bitti tr ye yollandi aceba kac gün icin vize esimin eline gecer ve internete hangi sayfadan vizemi türkiyeye ulasdigini veya ulasmadigini ögrene bilirim bana yardimci olursan cok sevinirim

Allah Yar Ve Yardimcinimiz Olsun

Umit07
    Katılımcı

selam arkdasim hayirli ugurlu olsun. sana bir sorum olacak evraklar burda bitti tr ye yollandi aceba kac gün icin vize esimin eline gecer ve internete hangi sayfadan vizemi Türkiyeye ulasdigini veya ulasmadigini ögrene bilirim bana yardimci olursan cok sevinirim
    Hangi Konsolosluk?

Allah Yar Ve Yardimcinimiz Olsun

Umit07
    Katılımcı

Pardon Hangi Konsoloslukta Başvuru Yaptın?

dj_safak
    Katılımcı

benim esim ankarada basvuru yaptii bnd hannoverdeyim

Umit07
    Katılımcı

benim esim ankarada basvuru yaptii bnd hannoverdeyim

Arkadaşım Biz Çıkıp Çıkmadığını Sadece İzmir Konsolosluğu Web Sitesinden Bakıyoruz Seninde Bakabilmen için Eşinin İzmirde Başvuru Yapmış Olması Lazım Bildiğim Kadarıyla Siz Kargo Barkot Numarasından Bakıyorsunuz diye Biliyorum. Çünkü Arkadaşımda Ankaradan Başvuru Yaptı O şekilde Takip Edebiliyor. Allah Yardımcın olsun

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 46)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.