18 ekim a1 sınavı………..

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    zuzuma
    Katılımcı

dın dın dırıdınn  cofe:)  büyük gün 18 ekim  ..a1 sınavım izmirde..kur;) hiç bi kursa gitmeden kendim çalıştım ..inşallah yolunda gider  herşey..dualarınızı esirgemeyin dostlar :-[..

zuzuma
    Katılımcı

selamun aleykum arkadaşlar ilk önce gokin kardeş tebrikler inş senin gibi herkez kazanır herkezin içinde bende dahilim  yinede tebrikler diycek birşey yok yüce rabbimin herkezin gönlüne göre verin inşAllah . dua edeim herkez için aminnnnnnnnnnn diyorum

amin amin arkadaşım..çok saol  meçhul:)

zuzuma
    Katılımcı

InsAllah mechul kardes hic kafana takma dedigim gibi 1 aylik calismayla kursa gitmeden azimle Ve tabiki öncelikle Allahin izni ile olmicak bisey yok emin ol herkesin ve benimde sinavdan ciktiktan sonra bunu icinmi kendimi yirtmisim diceksin. kardesim sinav hicbisey asil sorun vizelerde amma oyaliyolar insani beklemek kadar zor birsey yok sanirim.. Rabbim hepimizin yar ve yardimcisi olsun insAllah Aminn…

gökin hayırlısıyla vizeyide geçersin arkadaşım sabırla ve zamanla herşey olur..

zuzuma
    Katılımcı

Allah senden razı olsun sevgili kardeşim bu yardımların ve açıklamaların için..ipuçlarını aldık senden
    inşAllah senin gibi yüksek puanlarla geçeriz bizde sınavı..herşey gönlünce olsun :)
    (buarada benimde 15 inde sınavım var istanbulda bende tecrübelerimi paylaşacağım arkadaşlarla)

edatcım nasıl gidio çalışmalar  ya:)  az bi zamanımız kaldı.. inşallah bizde gökin gibi yüzümüz güler..çok ii bi puan almş maşallah …

gokin
    Katılımcı

edatcım nasıl gidio çalışmalar  ya:)  az bi zamanımız kaldı.. inşAllah bizde gökin gibi yüzümüz güler..çok ii bi puan almş maşAllah …

selam kardeslerim inanin hic kafanizi takmayin hatta hic orali olmayin tabiiii azmi elden birakmayin orali olmayin dedigim konu yani sitres sikinti filan hic gerek yok bunlara kazanamayan ve basarisiz olanlari söyleyeyimmi size? arkadaslar ben sinav sabahi alman kültürmerkezinin önüne geldigimde her sehirden gelen insanlari gördüm ve inanin anladigim kadariyla iclerinde okuma yazmasi bile olna yoktu sanirim ayrica sunu gözlemledim insanlar cok büyütüyor bu olyi gözünde tmm ben hicmi sitres yapmadim yaptim elbette ama okadarda deel olmasa cnaim sagolsun yine girerim dedim, ve sabirla sukunetle sinavimda sakin bisekilde iyi dinlemeye calistim ve okudugumu iyi anlamaya calistim Hören den 1 soru bilememisim yani 23,34 almisim en yüksek 25 yaten onlar su sekilde hesaplama yapiyorlar bu her bölüm 15 sorudan olusuyorya bildiginiz ger soruyu 1.66 ile carpinca toplamda 60 soru var buda tam olmasada 99.6 küsür yani 100 oluyor yani onlarin hesabina göre 60 sorudan 37 sini bilirseniz bunuda 1.66 ile carpinca 61,42 yapiyor buda sinavi gecmeniz icin en azami puan. velasil hangisinde basarili iseniz onu tam yapin ben en yüksek dinlemeden ve konusmadan tam puan aldim, mektuptan ve bosluk doldurmadan 15 küsür puan aldim schreiben den ise 18 küsür velasil iyi bi notla kendi calismamla kazandim, nasil calistigimi sorarsaniz inanin gece gündüz degil ama sakin bi ortamda ve anlayarak ayrica yanlis anlamayin arkadaslarim sadece yardimci olmaya ve merak ettikleriniz varsa anlatmaya calisiyorum benim iki ayri dilim daha var ingilizcem yeterince iyi ve italyancam var baska bi dil bilmek diger bi dili ögrenmek icin cok yardimci oluyor,, sevgilerimle sormak istediginiz ne varsa sorun söylerim..

edat
    Katılımcı

edatcım nasıl gidio çalışmalar  ya:)  az bi zamanımız kaldı.. inşAllah bizde gökin gibi yüzümüz güler..çok ii bi puan almş maşAllah …

evet arkadasim sadece 7 günüm kaldi sinava girmeye..bu aralar biraz bosladim ama yarindan itibaren esimle iyi  bi calismaya basliyacagiz.aslinda suanda okadarda korkmuyorum kendime güveniorum ama günler dahada yaklastikca ve tabii sinav sabahi kendimi nasil hissederim bilmiyorum ???
    gokin arkadasin bilgileri cok yardimci oldu heycanimi azaltti biraz ama yinede biraz var ..seninde benden 1 hafta sonraydi dimi?

Allah yardimcimiz olsun ne diyim ???

zuzuma
    Katılımcı

amin cnm..evet benimde 1 hafta sonrası 18 de..çalışdık allah emeklerimizi görücektir..en az bi 60 alırız  okey:)

xmcraex
    Katılımcı

takmayin kafaniza o kadarda stres yapmayin inandiktandan herseyi yapabilirsiniz

7 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 22 arası (toplam 22)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.