17 Nisanda Taksım A1 sınavı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    eb_sel
    Katılımcı

Arkadaslar aranızda benım gıbı 17 nısanda Taksımde sınava gırecek arkadaslar varsa lutfen benle paylasın.. sınav sonrası dıger arkadaslarada yardımcı olabılelım..
    Ayrıca sınav oncesı de bılgı alısverısı yaparak stresımızı azaltmaya calısalım.

eb_sel
    Katılımcı

bende 17 nisanda sınava girecem ama bilgi paylasınca stres azalması bi yana dahada artıyo vAllah:)Allah cümlemizin ailesini yuvasını kurmasına yardımcı olsun insAllah:)

Bende stresdeyım ama yapcak bısey yok sımdıye kadar elımızden gelen cabayı verdık son 2 gun Sınavdan cıkınca sınav stresınden kurtulcam deyıp rahatlamaya calısıyorum.Stresı ne kadar azaltabılırsek o kadar basarı gelcektır. Allah yardım edecekdir ….

eb_sel
    Katılımcı

A 1 sınavını kazandım sorusu olan varmı????

merytylor
    Katılımcı

Heyyy hayırlı olsun….

aksam_günesi
    Katılımcı

Olmazmi mektubun konusu neydi?Und kartlarda cikanlar nelerdi?Yanitlarsan sevinirim.Ayrica tebrik ederim Mevlam Bu Sevinci Cümlemize Yasatir Insallah…

eb_sel
    Katılımcı

Olmazmi mektubun konusu neydi?Und kartlarda cikanlar nelerdi?Yanitlarsan sevinirim.Ayrica tebrik ederim Mevlam Bu Sevinci Cümlemize Yasatir InsAllah…

mektubun konusu arkadasınla randevun var.ama sen hastasın arkadasınla bulusamıyosun hasta oldugun ıcın.ondan ozur dılıyorsun ve yenı termın ıstıosun.

bana kartlarda zug-wohnung  ricalı kartlarda rauchen ist verboten-rechnung- cıktı. sözel bolumden korkma rahat ol hocalar anlayıslı. ben evde calısdım ve 85 aldım

arkadaslara cıkan kartlarda hatırladıklarım auto-geoffnet-balkon-küche

geveze07
    Katılımcı

slm arkadaşlar 29 mayıs beyoğlunda sınava gireceğim .şimdiden stres başladı. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

eb_sel
    Katılımcı

STRES YAPMAZSAN DAHA IYI CALISDIYSAN ZATEN GECIYORSUN SORULARDA CALISDIGIN SELERDEN FARKLI BISEY YOK. ASIL STRES KONSOLOSLUKDAKI GORUSMEYMIS… ALLAH HEPIMIZE YARDIM EDECEKDIR…

7 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 22 arası (toplam 22)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.