17 Haziran 2011 A1 aile birleşimi sınavı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    avciharun01
    Katılımcı

Selam arkadaşlar. dün ankarada a1 sınavına girdim. aklımda kalanları sizinle paylaşayım. Genel anlamda sınav o kadar abartılacak bişey değilmiş. sadece sprechen de biraz heyecanladım açıkçası. kartlarda schuhe ve konto çıktı. resimli kartlarda ise kafee ve tür çıktı. mektupta ise— yeni bir ev alıyorsunuz ve insanları evinize davet edeceksiniz— çıktı kursa giden arkadaşlar mutlaka bu mektupla karşılaşmıştır. neyse sorusu olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim. daha önce giren arkadaşlar sonuç ne zaman belli olur veya internetten sonuçlara bakma şansımız varmı? heyecandan ölecem….

fuk_18
    Katılımcı

3 GÜN İÇİN DE EVİNE GELİR SONUÇLARI İNTERNETTEN BAKMA GİBİ Bİ DURUN YOK ZATEN ÇOK BASİT HİÇ ÇALIşMAYAN BİR İNSANIN GİRSE BİLE EN AZ 50 ALABİLİR ABARTMAYA GEREK YOK SINAVI

avciharun01
    Katılımcı

Arkadaşlar….

80 aldımmmmmm  alkis:) alkis:) alkis:) halayy:) halayy:) halayy:) 

fuk_18
    Katılımcı

tebrik ederim şimdi vizeye sıra geldi ne zaman basvuruda buluncaksın

fotoadem52
    Katılımcı

tbrler kardeşim inşallah bizde geceriz… :)

avciharun01
    Katılımcı

inşallah kardeşlerim hepiniz kazanırsınız. vize randevusu almak için aradım. ben ağustosta müracat etmeyi düşünüyordum. vermek istemediler çünkü her an konsolosluğun istediği evrak listesi değişebiliyor dediler. müracatınıza daha yakın bir zamanda aramarsanız daha iyi olur dediler. ara ara arayıp en yakın tarihi öğrenecem o şekilde randevu alacam. neyse herkese bol şans.

5 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.