17.06.2011 Ank. Vize Görüşmesi

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Cidtii
    Katılımcı

ya ben görüşmeye gittim ne almanca sordular ne de öle başka kişisel soru sordu sadece eşinle nasıl tanıstınız dedi akrabam dedim zaten tanıyosun o zman dedi evet dedim tamm biraz bekletelim sizi dışarda dedi.. çıktım bi saat sonra çagırdı.. evrakları biz gönderiyoruz almanya ya eşinizle görüşülcek orayı beklicez dedi.. o kadar.. bi de bu ups kargo takip i yaptıgım zman kodu yurtiçine yazıyorum sadece adım soyadım adresim çıkıyo kargo durumunu göremiyorum.. yurt dışına yazınca da hiç bişey gözülmüyo.. nasıl oldugunu bilen biri açıklarsa sevinirim

Rodolfo
    Katılımcı

Merhaba,

Bende o gün sabahleyin randevuya çağırıldım. ve Size yapılanların aynısı banada oldu ALmanca hiç birşey sormadılar ve evraklarınızı göndericez dediler. Hayırlısı ile oradan gelecek cevabı bekliyorum.

netalmanca
    Katılımcı

hayırdır inşaallah ??? ::)

Bthnkdgn
    Katılımcı

İlginç soru sormadan boyle görüşmeler

Size verilen ups numarası islemler bitince İstanbul'daki konsolosluk vizenizi kargoya verdiginde işleme geçirdiyor zaten kargoya verildiğinde size msj geliyor cokta. Onemli degil

Cidtii
    Katılımcı

tşk. ler bakalm hayırlısı artk ne olcaksa.. erkenden olsa..

Jeynes
    Katılımcı

yeni uygulamaya mı basladılar acaba biyerden emir geldi sanırım sıkmayın insanları diye =))). O gun size oyle denk gelmiştir belki. İlginc.
    Cuma gunude benım var bakalım nasıl olucak

fotoadem52
    Katılımcı

hayırlısı olur inşallahhhhh nerde o günler allahım :) sen de bize yaz kardeşim neler yaşadıgını merak eden insanlar var çok stresli bi dönem allah yardımcımız olsun…….

Cidtii
    Katılımcı

yeni uygulamaya mı basladılar acaba biyerden emir geldi sanırım sıkmayın insanları diye =))). O gun size oyle denk gelmiştir belki. İlginc.
    Cuma gunude benım var bakalım nasıl olucak

valla yalvarmadık biz :) sana da kesin ne var ne yok sorarlar :) neyse kimse zorluk çekmesin tabii. inş herkesin gönlünce olur her şey

benjaminhaven
    Katılımcı

evet arkadaslar rahman birinin eli deymis alman konsolosluguna .ben hayatim da o kadar kibar o kadar insancil o kadar guzel guler yuzlu insanlar gormedim.suanda her gorusmeye girenler vede cikanlar ayni seyi soyluyorlar.sanirim 1 temmuzdan itibaren su almanya vizesinde kolaylik olayi vardi ya onami gectiler ne oldu anlamadim.ama cidden degismis sanirim biz konsoloslugu yanlis tanimisiz.:))))))

bu gun bir arkadasimda gorusmeye girdi oda ayni seyi soyluyor ve mutlulukdan nerdeyse havalarda ucuyor.

fotoadem52
    Katılımcı

evet arkadaslar rahman birinin eli deymis alman konsolosluguna .ben hayatim da o kadar kibar o kadar insancil o kadar guzel guler yuzlu insanlar gormedim.suanda her gorusmeye girenler vede cikanlar ayni seyi soyluyorlar.sanirim 1 temmuzdan itibaren su almanya vizesinde kolaylik olayi vardi ya onami gectiler ne oldu anlamadim.ama cidden degismis sanirim biz konsoloslugu yanlis tanimisiz.)))))

bu gun bir arkadasimda gorusmeye girdi oda ayni seyi soyluyor ve mutlulukdan nerdeyse havalarda ucuyor.

İNşALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH :):)::):):):):) BAKALIM NOLUYO

fuk_18
    Katılımcı

BAKALIM İNşALLAH DİĞER TÜM KONSOLOSLUKLARDA BU şEKİLDE GÜLER YÜZLÜ KİBAR OLURLAR İNSANI YORMADAN HAKARET ETMEDEN DAVRANIRLAR TEMMUZDAN SONRA GÖRCEZ ..

benjaminhaven
    Katılımcı

ayin 17 sinde muracaat eden arkadaslar bir glewisme varmi muracaatinizda ?

11 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 11 arası (toplam 11)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.