14 ocak vize başvurusu yaptım

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    erciyes
    Katılımcı

14 ocak sabah saat 7-45 de başvuru yaptım 2 hafta oldu :D şuan ev tutulmadı orda hanımda calısıyor maaşı yetiyor evde ttuldu tutulacak inşallah cıkar arkadaslar bilgi verirseniz cıkmazsa neden cıkmaz

c3t1n
    Katılımcı

neden cikmasin illaki cikar er yada gec evraklar almanyaya gitmismi?
    esin yabancilar dairesine cagirilinca en gec ozaman kira kontrati yada yeterli yer oldugu icin belge lagzim oda tamamsa bi problem cikmamasi lagzim
    sabikan felan yok dimi?? önce evlilik varsa ayrildiginiza dayir belgede var?

kulluk_68
    Katılımcı

eşin cagrılana kadar evi tutması kirakontratini götürmesi lazım benimde bugun cagırdılar 09.02  randevu vermişler kira kontrati maaş bordrosu felan istemişler

erciyes
    Katılımcı

arkadaslar ev için pronblem yok ailesi bizimle kalacak kaynatam ve kardeşide yanımızda mersedes fabrikasından kagıt aldırlar buraya başlayacak die  gecimine yardım edeceğiz diye hanımın işi 2 işe gidiyor bir yerde 4 saaat calısıyor bir yerde 2 saat ama ailenin yardımına güveniyorumn 5nicde ordan verecek evrakları inş sorun cıkarmazlar

c3t1n
    Katılımcı

esin alman vatandasi degilmi?

erciyes
    Katılımcı

benden konsoloslukta 60 euro para aldılar galiba değil ama kimliğinde KANDEL yazıyor dogum yeri of sali günü belli olacak hersey:(

c3t1n
    Katılımcı

benden konsoloslukta 60 euro para aldılar galiba değil ama kimliğinde KANDEL yazıyor dogum yeri of sali günü belli olacak hersey:(

nasil bilmiyorsun esin sana ausweis fotokopisi yollamadimi orda Deutscher Personalausweis yazar

6 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.