13 OCAK PERşEMBE SINAV GÜNÜ

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    İÇ ANADOLU-51
    Katılımcı

13 OCAK 2011 PERşEMBE GÜNÜ ANKARADA A1 SINAVINA GİRİYORUM.4 GÜN KALDI.İLK SINAVDA ÇOK BÜYÜK HEYECEN VARDI YAPACAĞIM SORULARI BİLE YAPAMAMIşTIM.AMA BU SEFER İNşALLAH BAşARACAĞIM.HAZIRLIKLAR BİTMEK ÜZRE HERKESE BAşARILAR

İÇ ANADOLU-51
    Katılımcı

sevgili c3t1n inşallah senin eşinde kazanırda biran önce kavuşursunuz kursa gittimi ya kursun baya faydası oluyorherkese başarılar

c3t1n
    Katılımcı

sevgili c3t1n inşAllah senin eşinde kazanırda biran önce kavuşursunuz kursa gittimi ya kursun baya faydası oluyorherkese başarılar

kursa gitti birincisinde alamadi simdik haftada iki gün gretmen geliyor eve onunda bi arkadasi ankarada goethede calisiyormus ordan goethnin kitaplarini getirtti esimlede iste görüstügüm zaman calisiyoruz baya ilerledi bakalim iste insallah alir bu sefer cok kötü oluyor böyle

İÇ ANADOLU-51
    Katılımcı

EVET ARKADAşLAR SINAV SONUCUM  GELDİ GGEEEÇÇTTTİMMM.
    HÖREN:18,26
    LESEN:16,60
    SCHREIBEN:20,75
    SPRECHEN:17,43
    TTTTOOOOOPPPPLAAAAAMMM:73
    DARISI SİZLERİN BAşINIZA.

inci6787
    Katılımcı

Tebrik ederim Eko 1981 ama ben demiştim içime doğuyo geçecegin diye ;) hadi bakalım yolu yarıladın kolaygelsin ; darısı başıma :((((

İÇ ANADOLU-51
    Katılımcı

TEşEKÜR EDERİM DARISI SİZLERİN BAşINIZA ALLAH HERKESE KOLAYLIK VERSİN.KAFANIZI FAZLA TAKMAYIN SAKİN OLUN CÜMLE KALIPLARINA İYİ ÇALIşIN FAZLA DERİNLERE DALIP OLUR OLMAZ şEYLERİ ÖĞRENMEYE ÇALIşMAYIN YUKARIDA AÇIKLADIĞIM HUSUSLARA DİKKAT EDİN YETER.HERKESE BAşARILAR.

Engin09
    Katılımcı

Sınav sonuçları kargoyla 1 haftada gelir diye biliyorum.Size 2 günde gelmesi çok güzel.

c3t1n
    Katılımcı

tebirk ederim arkadasim

Engin09
    Katılımcı

EVET ARKADAşLAR SINAV SONUCUM  GELDİ GGEEEÇÇTTTİMMM.
    HÖREN:18,26
    LESEN:16,60
    SCHREIBEN:20,75
    SPRECHEN:17,43
    TTTTOOOOOPPPPLAAAAAMMM:73
    DARISI SİZLERİN BAşINIZA.

İnşallah kardeşim,Tebrikler.

İÇ ANADOLU-51
    Katılımcı

ankara  goothe sınav merkezi sonuçları 2 günde gönderiyor.darısı sizin başınıza

meydey
    Katılımcı

hayırlı olsun kardeşim. Darısı başıma. 4 şubatta bende ankarada gireceğim. Kursada gitmedim. Ama yapabileceğime inanıyorum. İnsallah bende yazarım buraya geçtimmmm diye :)

kurucu52
    Katılımcı

hayırlı olsun orko ınsallah vızende bu kadar hızlı olur ;)sımdıden tebrıkler kardesım

kaan59
    Katılımcı

hey be ne günlerdi bu sınav çalışmaları dimi kurucu ? :) girdik çıktık sınava 2 gün sonra ups geldi açayım bakim dedim nerde ne yazıyor iyice baktım sertifikayı yollamışlar elimde duran sertifika imiş gene :D

İÇ ANADOLU-51
    Katılımcı

evet arkadaşlar 13 ocakta sınava girmiştim,15 ocakta sertifikam geldi ve 18 ocak yani bugünde başvurumu yaptım görüşme çok iyi geçti.baya almanca soru sordular eşle ve evlilikle ilgili çok türkçe soruda sordular.işlem bitti biz evraklarınızı almanyaya gönderiyoruz dediler.gidebilirsiniz dediler.yalnız arkadaşlar kafama bişey takıldı.memur evraklarımı aldı almanca felan konuştuktan sonra tamam dışarda bekleyin evraklarınızı birde amirim inceleyecek dedi ve beni dışarı yolladı.düğün resimlerimizi felanda almışlardı.sonra çağırdı işlem tamam dedi ama verdiğim 3 adet resmin ikisini formlara yapıştırdılar 1 tanesini bana geri verdiler.bundan bişey olurmu acaba.bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.herkese bol şans

İÇ ANADOLU-51
    Katılımcı

ve bende en sonunda bugünden itibaren bekleyenler kervanına katıldım.hatta şu an  ankara  otogarında otobüsteyim.daha 2 saattir bekliyorum.çok oldu çok gel artık ups gel.şaka şaka hayırlısı bakalım.herkese başarılar. ya:) halayy:) byby:)

kaleli
    Katılımcı

ve bende en sonunda bugünden itibaren bekleyenler kervanına katıldım.hatta şu an  ankara  otogarında otobüsteyim.daha 2 saattir bekliyorum.çok oldu çok gel artık ups gel.şaka şaka hayırlısı bakalım.herkese başarılar. ya:) halayy:) byby:)

hadi hayirli olsun orko kardes…insallah vizende cikar en kisa zamanda

15 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 30)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.