13 OCAK PERşEMBE SINAV GÜNÜ

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    İÇ ANADOLU-51
    Katılımcı

13 OCAK 2011 PERşEMBE GÜNÜ ANKARADA A1 SINAVINA GİRİYORUM.4 GÜN KALDI.İLK SINAVDA ÇOK BÜYÜK HEYECEN VARDI YAPACAĞIM SORULARI BİLE YAPAMAMIşTIM.AMA BU SEFER İNşALLAH BAşARACAĞIM.HAZIRLIKLAR BİTMEK ÜZRE HERKESE BAşARILAR

tugce_doerjer
    Katılımcı

Allah yardımcın olsun sınavda cıkan soruları bıze anlatmayı unutma

inci6787
    Katılımcı

Sınavında Sana boll boll şans ,  bol bol başarılar diliyorum…Sınavdan sonra (şubattaki sınavımda yardımcı olman için) izlenimlerini yazarsan sevınırım..BAşARILAR KOLAY GELSİN…

kaleli
    Katılımcı

kardes simdiden allah yardimcn olsun..insallah cok iyi bi netice alirsin bu seferr…….

musty-tülay
    Katılımcı

sınavında basarılar umarım ıyı not alırsın. kendine güven yeter gerisini takma

İÇ ANADOLU-51
    Katılımcı

EVET ARKADAşLAR BUGÜN SABAH SAAT 09:00 ANKARADA A1 SINAVINA GİRDİM.SINAV GENEL ANLAMDA İYİ GEÇTİ.BU BENİM İKİNCİ SINAVIMDI.İLK SINAVDA ÇOK HEYECAN VARDI.şÜKÜR BU KEZ HEYACANIMI YENMİşTİM.                                                                                                                                                                                        ARKADAşLAR MEKTUPTA:İş ARKADAşINIZ HELGANIN DOĞUM GÜNÜ VAR.SİZİ DAVET EDİYOR.TEşEKÜR MEKTUBU YAZNIZ.      *****DAVET İÇİN TEşEKÜR EDİN*****DAVETE SEVE SEVE GELECEĞİNİZİ SÖYLEYİN****DAVETE GEÇ GİDECEĞİNİZ İÇİN ÖZÜR DİLEYİN. MEKTUP BUYDU ARKADAşLAR.                                    RİCALI KARTLARDA SAAT VE TOP ÇIKTI.THEMALI KARTLARDA İSE GESUNDHEİT VE BANK ÇIKTI.SOYADIMI,MEMLEKETİMİ VE CEP TELEFONUMU BUCH SCHTABİEREN YAPTIRDILAR.HÖREN VE LESENDE BİR ÇOK  DEĞİşİK SORU YAPMIşLAR.GOOTHENİN SİTESİNDEKİ ÖRNEK SINAVLARINDAKİ SORULARI TAMAMEN DEĞİşTİREREK SORMUşLAR.FAZLA HEYECAN YAPMAYIN VE MEKTUP KALIPLARINA İYİ ÇALIşIRSANIZ BU İş OLUR.BEN BU SEFER  ÇOK UMUTLUYUM İNşALLAH GEÇECEM.CUMARTESİYE SONUÇ ELİMDE OLACAK.SORUSU OLAN ARKADAşLAR VARSA YAZSIN BİLDİĞİM KADARIYLA CEVAP VEREYİM.SONUCU BU EKRANDA SİZİNLE PAYLAşACAM.HERKESE ÇOK BAşARILAR DİLİYORUM.

ask kızı:)
    Ziyaretçi

inş bu sıkıntıdan kurtulmuşsundur  inş güzel sonuclarını bekleriz…

inci6787
    Katılımcı

Eko 1981 arkdşım senın adına çok sevındım…Yolu yarıladın umarım herşey bundan sonra güzel gelişir,Bende 2 şubatta gireceğim ve heyecanı birtürlü yenemiyorum…Senden birşey rica edicem : goethe nin sitesindeki örneklerden tamamen farklı dedin , ne gibi sorular vardı değişik mesela? hiç duymadıgımız yada çok zorlanabılecegımız şeylermi? Ve sınav görevlilerinin tutumu sınıftaki kişi sayınız hakkında da bana bilgi verebilirmisin? belki bu beni. heyecanımı yenmeye yarar :( şimdiden çok tşk ederim …Hakkında herşeyin hayırlısı olsun…

ask kızı:)
    Ziyaretçi

https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=9455.0                                                  https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=9542.0 bu linkler işine yarar  eminim….

İÇ ANADOLU-51
    Katılımcı

arkadaşım sınav salonunda 32 kişi idik zaten salon sadece 32 kişilik.sınav görevlileri çok ılımlı ve cana yakın ama sadece bu kadar hiç kimseye ayrıcalık,yardım usw. gibi şeyler yok.yazılı sınavdan sonra 15 dk mola var bu molada ups kargo işini,lavabo işini felan hallediyorsun sonra dörderli gruplar halinde sözlüye giriyorsun.zaten 2 tane sözlü odası var.soyadının baş harfine göre alfabetik sırayla dörtlü gruplar yapıp içeri alıyorlar.yani aynı anda 2 odada toplam 8 kişi sözlüye giriyor.sınav girişinde herkese birer adet soyunma dolabı veriyorlar.buraya çalışma notlarını,cep telefonunu,bayanlar çantalarını,montlarını felan bırakabiliyorsun kilitleyip anahtarını yanına alıyorsun.çıkarkende geri teslim ediyorsun.yanında mutlaka 17-25 lira bozuk para olsun yoksa ups zorluk çıkarıyor.  sorulara gelince değiştirmişler dediğim mesela eğer çalıştıysan biliyorsundur bi tane bilgisayarın kaput sorusu vardı mesela bu sefer onu bilgisayar değilde saat kaput olmuş arkadaşından yardım istiyor.fleisch und pommes sorusunu balık olarak değiştirmişler.bol miktarda saat ve gün tarih şıklı sorular çıktı baya kafa karıştırıyor dikkat etmek gerekiyor.zaman çok önemli planlı hareket etmek gerek.yazılı toplam 65 dakika.saati önüne koy planlı hareket et.BU KADAR BİLGİ VERİPTE BİDE BAKARSIN BENDE KALIRIM KAFAYI YERİM VALLA.BAşARILAR.GEL CUMARTESİ GEL.                                                                                                                                                           

tugce_doerjer
    Katılımcı

sınava nerde gırdın arkadasım sen goetheremı yoksa ıstanbul lısan merkezındemı gırdın ?

İÇ ANADOLU-51
    Katılımcı

ANKARA GOOTHE DE GİRDİM.

inci6787
    Katılımcı

Eko 1981 arkdşm sen bence geçiceksin içime doğuyo bu… umarım dediğim gibi olur da sevındırıci haberlerını duyarız …bu arada sana çok tşk ederm verdiğin bilgiler için içim rahatladı …allah hepimizin yardmcısı olsun 

c3t1n
    Katılımcı

themali kart derken nasil yani?? normal soru degilmi?? örnegin wo ist die bank gibi?

İÇ ANADOLU-51
    Katılımcı

EVET ARKADAşLAR UPS DEN MESAJ GELDİ DÜN SINAVA GİRMİşTİM HEMEN KARGOYA VERMİşLER SONUCU YARIN ELİMDE OLACAK İNşALLAH KAZANMIşIMDIR KALBİM YERİNDEN ÇIKACAK BUGÜN NASIL SABAH OLACAK NEYSEKİ BUGÜN NÖBETÇİYİM  SABAHA KADAR DEVRİYE ATARIM ARTIK HEYECANDAN.  ARKADAşIM THEMALI KART SORUSU DEDİĞİM şEY,MESELA KARTI ÇEKİYORSUN KARTIN ÜZERİNDE SAĞ ÜST KÖşESİNDE BANK YAZIYOR  ORTASINDA KOCAMAN NAME YAZIYOR.SORDUĞUN  SORUDA HEM BANK GEÇECEK HEMDE  NAME GEÇECEK.BUNADA (WİE İST BANK NAME) DİYEBİLİRİZ.MESELA THEMA WOCHENENDE ORTADA KOCAMAN WETTER YAZIYOR.ONA HAFTA SONU HAVA NASIL OLACAK VEYA NASILDI SORUSU SORACAKSIN BÖYLE THEMALI KARTLARA HEMEN Bİ ÇIRPIDA Bİ SORU UYDURMAK O SINAV ESNASINDA BİDE SINAV STRESİNİ HESABA KATARSAK BAYA ZOR OLUYOR. BİRAZDA şANSA KALMIş İNşALLAH SİZEDE KOLAY KARTLAR ÇIKAR.HAYIRLISI GEL UPS GEL

c3t1n
    Katılımcı

tskler…insallah kazanmissindir benim esimde 24ünde ankarada girecek insallah bu sefer kazanirda bi problemi daha atlatmis oluruz…tabi herkez insallah sevdigine kavusur allah herkeze yardim etsin

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 30)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.