13.09.2010 vize müracatım

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    darkcityblues
    Katılımcı

arkadaslar bugun itibariyle 13.10.2010 vize basvurum tam 1 ay oldu ve halen evraklar almanyaya ulasmamıs yabancılar subesine  sizce bu durum normal mi? benim ilk basvurumda evraklar 15 gunde ulasmıstı 34.gunde bana red gelmişti suan ise tam bir ay oldu ama halen evraklarım ulasmamıs ? lütfen bilgileriniz benle paylasırsanız sevinirim ( konsolosluk= izmir )

darkcityblues
    Katılımcı

cok sağolun arkadaslar insallah sizleirnde basarıya ulasmanızı dilerim ben izmirden bavurdum rabia takip numarası benimde silindi suan ama vizemi aldıktan sonra siilindi görünmüyo vize almadan önce vardı yani pek bisey söyleyemeyecem kusura bakma darsı sizlere arkadaslar

BAŞKENTLİ_RABİA
    Katılımcı

tşk ederım arkadasım

zuzuma
    Katılımcı

alkis:) okey:) gözün aydın ikinci başvurunda bari uğraştırmamışlar sizi ne ka güzel ..yolun açık olsun darısı başımıza..

zuzuma
    Katılımcı

hayırlısı olsun arkadasım cok sevındım bısey sormak ıstıyorum ups gırıyorum takıp numaramı cıkmıyor bugune kadar hep adım soyadım takıp numaram buyukce adresım yazıyordu sımdı tıklıyorum cıkmıyor sence nedır

bence vizen onaylanmış demektir içime doğdu  okey:) alkis:) yuppi:)

BAŞKENTLİ_RABİA
    Katılımcı

inşallah arkadasım haber bklıorum

xmcraex
    Katılımcı

darisi bekleyen arkadaslarin basina diyelim

adana1903
    Katılımcı

kendinizi kasmayin benim vizemi almam 6 aydan fazla sürmüstü ve su anda 1 aydir Almanyadayim hep iyisini düsünün arkadaslar.

kaan59
    Katılımcı

merhaba arkadaşlar 26 kasım,da sınavım var konsolosluktan randevu almak için aradığımızda kaç gün sonraya tarih veriyorlar evrakları hazırlayıp götürebilmem için ? yani sertifikayı aldıktan sonramı konsolosluktan randevu alayım yoksa sınava girmeden önce randevumu hazırlayım mı sizce ? çok beklememk için :)

zuzuma
    Katılımcı

merhaba arkadaşlar 26 kasım,da sınavım var konsolosluktan randevu almak için aradığımızda kaç gün sonraya tarih veriyorlar evrakları hazırlayıp götürebilmem için ? yani sertifikayı aldıktan sonramı konsolosluktan randevu alayım yoksa sınava girmeden önce randevumu hazırlayım mı sizce ? çok beklememk için :)

kaan nerden başvurucağına bağlı izmir çok bekletmio.en geç 1 haftaya verio..

yasemink
    Katılımcı

arkadasım o bellı olmuyor ben mesela kac kere aradım randevu almak ıcın hep bı gun sonrasına vermslerdı ama alamamstım evrakları toplayamam dıye evrakları ögrendıkten ve hazrladktan sonra randevu almstım o yogunluga baglı bıse ararsın sorrsın ama sınavdan sonra almanı tavsıye ederım..(.ıstanbuldan basvurmama ragmen yoktu bu yogunluk ben basvuracagım zaman)

stuttgarttli polat
    Katılımcı

slm gunaydin arkadaslar evraklar ve sinav bitmeden randevu almayin cunku zaten konsolsolukta kuyrukta bekleyip saatlerce zamaniniz geciyor zaten birde eksik evrak olunca dahada strese girip baska birgunu bekliyorsunuz baska sehirde oldugunuzu dusunurseniz daha kötü olur konsolosluga giderken eksiksiz giderseniz sorun fazla yasamassiniz ama konosloloslukta tek eksik evrak bile gununuzu haram eder.

11 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 26 arası (toplam 26)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.