13.09.2010 vize müracatım

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    darkcityblues
    Katılımcı

arkadaslar bugun itibariyle 13.10.2010 vize basvurum tam 1 ay oldu ve halen evraklar almanyaya ulasmamıs yabancılar subesine  sizce bu durum normal mi? benim ilk basvurumda evraklar 15 gunde ulasmıstı 34.gunde bana red gelmişti suan ise tam bir ay oldu ama halen evraklarım ulasmamıs ? lütfen bilgileriniz benle paylasırsanız sevinirim ( konsolosluk= izmir )

darkcityblues
    Katılımcı

bu konuda lütfen bilgisi olan arkadaslarım paylassın

ozkancan20
    Katılımcı

mudur evraklar almana 4 5 haftada gidio.onlar bakio esine mektup yoluolar.esin evraklari hazirlayip gidio randevu alarak.ve sonuc o gorusmeden sonra belli oluo.galiba gorusme sonrasi olumlu veya olumsuz bi bilgi veriolarmis esine.esin yabancilar subesini arayip dursun geldimi esimin evraklari die.

darkcityblues
    Katılımcı

eyvallah kardes sağolasın

sevgikızı
    Katılımcı

Ne evrakmis nasil posta islemiymis yaa 1 ayda nasil gidemiyo bu kagitlar ben anlamiyorum :( 13 eylulunki daha gitmediyse 5 ekiminki kimbilir ne durumda :( su isler aralik ortasina uzayacak diye korkuyorum, o zaman bi de tatile cikiyolar artik 1 ay da oyle islem yapmiyolar :(

darkcityblues
    Katılımcı

bugun itibariyle tam 35. gun halen evraklar gitmememiş kafayı yiycem ALLAH yardımcımız olsun

darkcityblues
    Katılımcı

36.gün

darkcityblues
    Katılımcı

37.gün

yasemink
    Katılımcı

valla Allah yardımcımız olsun benımde 15 ekımde 3 ay oldu basvuralı ıstanbuldan basvurdum ne olumlu ne olumsuz hıc bır yanıt gelmıyor kafayı yıcez artık 2 bucuk hafta önce esım gıdıp sordu yabancılar polısıne bı sorun yok ben herseyı tammlayıp asıl konsolosluga gönderdım onlarda buyuk ıhtımalle ıstanbula göndermslerdır dedı ama hala ses yok ıkı bucuk üç hafta olcak esım bugunde sormya gıttı bakalım ne dıcekler ….

darkcityblues
    Katılımcı

ALLAH yardımcımız olsun kardesim ne diyelim elden gelen yok bilgimiz yok ne nasıl oluyo bir sistem yok sans kısmet meselesi

erkan59
    Katılımcı

msn görüşelim kadına  gün muabbetinide sordum

darkcityblues
    Katılımcı

halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:)
    evet arkadaslar sonunda 13 eylüldeki ikinci basvurumda vizemi almıs bulunmakatayım bu zamanlar içinde bana yardım eden etmeyen butun almancax ailesine destekleri için tesekkür ederim
    işte benim vize basvurumdaki sürecler
    20/07/2010  ilk basvuru tarihim
                            01/08/2010  evrakların almanyaya ulasması
                            11/08/2010  esime evrak gitmesi
                              25/08/2010  red cevabı

13/09/2010 ikinci vize basvurum
                              22/10/2010 evrakların almanyaya gitmesi
                              23/10/2010 esime mektup gitmesi
                              25/10/2010 eşimin evrak tamamlanması
                              26/10/2010 vize onaylanması
                              02/11/2010 vizem elimde 

ikinci basvurumda nasılolduysa anlamadım ama tam 39 gunde  evrakalrım almanyay ulastı ve tekrar nasıl oldugunu anlamdım ama bir kac gun içinde onay verildi herseyin hayrılsı darısı tum vize bekleyen arkadaslarıma
    saglıcakla

BAŞKENTLİ_RABİA
    Katılımcı

hayırlısı olsun arkadasım cok sevındım bısey sormak ıstıyorum ups gırıyorum takıp numaramı cıkmıyor bugune kadar hep adım soyadım takıp numaram buyukce adresım yazıyordu sımdı tıklıyorum cıkmıyor sence nedır

gokin
    Katılımcı

Hayirli ugurlu olsun arkadasim cok sevindim senin adina  alkis:) yeni hayatinda basarilar,,,  byby:)

yasemink
    Katılımcı

hayırlı ugurlu olsun darısı tum bekleyenlerın basına tekrar gözun aydın…:)

edat
    Katılımcı

halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:)
    evet arkadaslar sonunda 13 eylüldeki ikinci basvurumda vizemi almıs bulunmakatayım bu zamanlar içinde bana yardım eden etmeyen butun almancax ailesine destekleri için tesekkür ederim
    işte benim vize basvurumdaki sürecler
    20/07/2010  ilk basvuru tarihim
                            01/08/2010  evrakların almanyaya ulasması
                            11/08/2010  esime evrak gitmesi
                              25/08/2010  red cevabı

13/09/2010 ikinci vize basvurum
                              22/10/2010 evrakların almanyaya gitmesi
                              23/10/2010 esime mektup gitmesi
                              25/10/2010 eşimin evrak tamamlanması
                              26/10/2010 vize onaylanması
                              02/11/2010 vizem elimde 

ikinci basvurumda nasılolduysa anlamadım ama tam 39 gunde  evrakalrım almanyay ulastı ve tekrar nasıl oldugunu anlamdım ama bir kac gun içinde onay verildi herseyin hayrılsı darısı tum vize bekleyen arkadaslarıma
    saglıcakla

hadi gözün aydın arkadaşım yuppi:) selamatle alkis:)

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 26)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.