12 Mayista saat 9 da ankarada sınava gırecek aradaslar varmı

Forumlar Almanca A1 Sınavı, A2, B1, Almanca KPDS, KPSS ve Diğer Almanca Sınavlar İle İlgili Paylaşımlar 12 Mayista saat 9 da ankarada sınava gırecek aradaslar varmı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    mavili_mavis
    Katılımcı

mayısın  12 sınde  ınsallah sınava gırecegım ankarada  benımle  beraber  baska  12 sınde gıren arkadaslar varmı  bırde sınava gıren arkadaslardan  bıraz bılgı ıstıyorum  hören bölümünde  ve lesen bölümündede hocalar yardımcı oluyorlarmı insallah bu sinava  giren  herkes  kazanır  allah yardimcimiz olsun

mavili_mavis
    Katılımcı

allah razı olsun arkadaslar sınavdan cıktım sınav guzeldı    sınavda bana mektup olarak  max muller cıktı yaptım  ama  ufak tefek  yanlıslarım var  tabı  ama  guzeldı  bu bolum  lesen bolumu ıdare eder  sozlu bolum  harıkaydı  bıraz ordakı  guvenlıkler  cok GICIK  ogretmenler ıse  3 bayan bı  bay  vardı  cok yardımcı oldular  sagolsunlar ama  sınırdayım  ıste  ne  yuksek puan beklıyorum  nede bısey tek  geceyım allahın ızını ıle o bıle yeter  bana  sımdı  sınav stresı bıtı  ama  en  buyuk  stres basladı  sonucları bekleme
    bukadar  hayırlısıyla sonuclar elımegelsın  sızlerle  paylasmaya devam edecegım arkadaslar allaha emanet olun

wasser87
    Katılımcı

güzel gecmesine sevindim insallah geçmişsindir.max derken hani bi gün geç geliyorsun ve nasıl gelecegini yazıosun o mu çıktı?

aksam_günesi
    Katılımcı

Iyi gecmesine sevindim illaki hatalar olucak ama kazanacagina inaniyorum insan 60 almaya bile razi oluyo sinavdan cikinca.Güzel haberlerini bekliyoruz.evet wasser87 max müller denilen mektup ein tag später olan yani bir gün gecikmeli gidilen mektup.

mavili_mavis
    Katılımcı

evet  aksam  gunesı  60 olsun benım olsun dıyorumya geceyım  puanın  onemı yok benım ıcın ınanınkı aksam  uyuyamadım bı  turlu  sonuclar  nasıl gelecek  merakından  wasser 87 sınavda evet max muller  cıktı

mavili_mavis
    Katılımcı

Sie wollen İhren freund Max Müller in Hamburg besuchen. Schreiben

–Sie kommen einen Tag später .
    –Er soll Sie abholen.
    –Warum kommen Sie später ?
                                                                                  KIRIKKALE,den 12 mai 2009
    HALLO MEİNE FREUND LİEBER MAX
    Ich  werne  am Freitag  kommen  dich  zu  besuchen  Aber. Ich  kann nıcht  kommen  Ich werne eine Tag spater kommen  denn ıch  habe viele Arbeit tun  . Kannst  du mich am Samstag um 16:00 uhr von Bahnhof abholen?
    viele  gruBe !
    mavis

mavili_mavis
    Katılımcı

arkadaslar  kartlarda aklımda  kalanlar  bunlar  umarım yardımcı olmusumdur

wohenende    was machen sie am wohenende ?
    kalem            können sie mir bitte einen bleistift kaufen?
    bır fılcan  kahve  können  sir mir bitte ein tase kaffe geben ?
    arkadaslara cıkan kartlar ıse 
    sıgara ıcmek yasak  hier ist raucher verboten ?
    haus  haben sie das  haus?
    auto haben sie ein auto

tuana_2009
    Katılımcı

mavili mavis  inşallah kazanırsın paylasımın için tsk ederım

mavili_mavis
    Katılımcı

ınsallah bende  kazanmayı  umut edıyorum tuana sınava gırdınızmı  yoksa  gırecekmısınız?

tuana_2009
    Katılımcı

hayır maviş ben sınava henüz girmedim.Kursun bitmesini bekliyoruz

geveze07
    Katılımcı

maviş hayırlısı olsun inşlh kazanırsın sınavı. güzel haberleri bekliyoruz..

mavili_mavis
    Katılımcı

geveze07  sagol  tsk ederım  bende umut edıyorum ınsallah  guzel heberler veremyeı yarın sonuclar elımde olacak  hayırlısı  ınsallah

dtsch
    Katılımcı

mavili maviş inşallahkazanırsın. emeklerininkarşılığını alırsın…

bir şey sormak istiyorum.  mektuplarda yer ve tarih yazmak gerekiyor mu?  daha önce hiç görmemiştim örnek mektuplarda? sizin mektubunuzda gördüm..
    kırklareli, den 12 Mai 2009 yazmıştınız.
    eğer yazılması gerekiyorsa, hitaptan öncemiyani üstemi yazılacak /
    cevaplarsanız sevinirim..

aksam_günesi
    Katılımcı

Benim bildigim ve bana ögretilene göre yer ve zaman belirtilmeli.ben Ankara,den 07.05.09 tahini yazdim sinava giris yerimi ve günümü. Üste yaziliyo hitabin oldugu hizaya sayfanin daha sag tarafina.Umarim yardimci olmusumdur.

mavili_mavis
    Katılımcı

dtsch e_mailde  bu yazdıgım  fazla soz  konusu degıl ama  mektupta  evet  oyle yazılması gerekıyor  cunkı bır  mektuba baslarken  neden oturdugunu ve  hangı tarıhte  yazdıgını  sag  ust  koseye  yazarsan  guzel bı puanda getırır  en  azından  ve mektub yazmayı  az cok bılgının gostergesıdır  ben  bu zamana kadar okudugum butun mektuplarda oyle  gordum  yazmak veya yazmamak sıze kalmıs  arkadasım  umarım yardımcı olmusumdur

KAZENIS
    Katılımcı

Valla ben mektuba ne tarih nede adres yazdim ama tam puan aldim.. önemLi oLan mektubu anLamak ve ordaki istedigi 3 konuya deginmek.. tabi giris ve bitis'de önemli..

15 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 34)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.