12 MARTTAKİ SINAVA GİRENLER

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    endoplazmikretikulum
    Katılımcı

ARKADşALAR 12 MARTTAKİ SINAVA GİRENLER NERDE
    HANİ BEKLİYORUZ SİZLERİN SINAV TECRÜBELERİNİZİ VE YORUMLARINIZI

C4TiMeR
    Katılımcı

Arkadaşlar hepinize selamlar ilk önce bayadır takip ediyorum ama yeni üye oldum.

Ben 12 martta Ankarada sınava girdim ve heyecan dolu bekliyişim 20 dakka önce yerini sevince bıraktı kazandım yarın ilk işim randevu almak darısı sizin başınıza arkadaşlar Allah yardımcınız olsun.

endoplazmikretikulum
    Katılımcı

HAYIRLI OLSUN ARKADASIM COK GUZEL BIR HABER
    İNşALLAH BUNDAN SONRADA KOLAY VE BASIT OLUR SNEIN ICIN

HAYATTA HER ZAMAN BAşARILAR DILERIM

KOLAY GELSİN

leonil
    Katılımcı

Arkadaşlar hepinize selamlar ilk önce bayadır takip ediyorum ama yeni üye oldum.

Ben 12 martta Ankarada sınava girdim ve heyecan dolu bekliyişim 20 dakka önce yerini sevince bıraktı kazandım yarın ilk işim randevu almak darısı sizin başınıza arkadaşlar Allah yardımcınız olsun.

Tebrik ederim arkadasim …sinav bilgilerini paylasirsan seviniriz…

C4TiMeR
    Katılımcı

Arkadaşlar sağolun inş Allahın izni ile hepiniz kazanırsınız.

Ben sınava 12 martta Ankarada girdim sınav kolaydı hocalar çok iyi ve anlayışlı en güzeli ise güler yüzlü hepsi ve konuşma bölümünde içeride bilmeyen arkadaşlara yardım ediyolar ama soru sormayı ve bi kaç cevap verme kalıbı öğrenseniz yeter size o bölümde, hören bölümünde uyanık davranın ve en ön tarafa oturun ve ben buraya yeni üye oldum ama forumu takip ediyordum mektup u hören bölümünden sonra yapın ve sorulara  öle geçin ben öyle yaptım ve zamanım çok güzel yetti çünkü sınav arasında konuştum diger katılımcılar mektubu yetiştiremediklerini sölediler tarzanca yazmak zorunda kalmışlar, mektup kolaydı sizden Almanyada bir dil okuluna mail yazmanızı istiyolar siz orda dil öğrenmek istiyorsunuz ve sizden şunları istiyor…

– Wann möchten Sie den Kurs machen
    – Fragen Sie: Preise
    – Anmeldung

boşluk doldurma ise oda kolaydı rus bir aile hakkında bilgi erkek ne iş yaptığı çoçuğun doğum günü ne zaman ana dilleri ne çoçuk nerde doğmuş gibi ve hepsi yukarda verilen yazıda geçiyor boşluk doldurmada çok kolaydı yani, konuşma bölümünde bize 1 tur teması tatil olan kart döndürdüler 1 tur satın alma ile ilgili 2 turda ricalı bana tatil temalı kartta HOTEL çıktı satın alma ilgili temada ise KAZAK çıktı ricalı kartlarda ise TOP ve FORM çıktı kalıplar aynı zaten cevap vermede aynı şimdilik bu kadar Allah yardımcınız olsun arkadaşlar inş kazanırsınız ben kazandım şimdi randevu aldım 29 Mart a Allahın izni ile oda olur inş Hayırlı günler.

endoplazmikretikulum
    Katılımcı

tekrar tebrıkler arkadasım
    paylaşımın için teşekkurler
    İNşALLAH sonrasıda bu kadar kolay ve guzel geçer…

YOLUN VE BAHTIN AÇIK OLSUN

leonil
    Katılımcı

Arkadaşlar sağolun inş Allah'ın izni ile hepiniz kazanırsınız.

Ben sınava 12 martta Ankarada girdim sınav kolaydı hocalar çok iyi ve anlayışlı en güzeli ise güler yüzlü hepsi ve konuşma bölümünde içeride bilmeyen arkadaşlara yardım ediyolar ama soru sormayı ve bi kaç cevap verme kalıbı öğrenseniz yeter size o bölümde, hören bölümünde uyanık davranın ve en ön tarafa oturun ve ben buraya yeni üye oldum ama forumu takip ediyordum mektup u hören bölümünden sonra yapın ve sorulara  öle geçin ben öyle yaptım ve zamanım çok güzel yetti çünkü sınav arasında konuştum diger katılımcılar mektubu yetiştiremediklerini sölediler tarzanca yazmak zorunda kalmışlar, mektup kolaydı sizden Almanya'da bir dil okuluna mail yazmanızı istiyolar siz orda dil öğrenmek istiyorsunuz ve sizden şunları istiyor…

– Anmeldung

boşluk doldurma ise oda kolaydı rus bir aile hakkında bilgi erkek ne iş yaptığı çoçuğun doğum günü ne zaman ana dilleri ne çoçuk nerde doğmuş gibi ve hepsi yukarda verilen yazıda geçiyor boşluk doldurmada çok kolaydı yani, konuşma bölümünde bize 1 tur teması tatil olan kart döndürdüler 1 tur satın alma ile ilgili 2 turda ricalı bana tatil temalı kartta HOTEL çıktı satın alma ilgili temada ise KAZAK çıktı ricalı kartlarda ise TOP ve FORM çıktı kalıplar aynı zaten cevap vermede aynı şimdilik bu kadar Allah yardımcınız olsun arkadaşlar inş kazanırsınız ben kazandım şimdi randevu aldım 29 Mart a Allah'ın izni ile oda olur inş Hayırlı günler.

bilgiler için cok tesekkur ederim..inş  vizende kolay olur..

mutim2
    Katılımcı

Arkadaşlar sağolun inş Allah'ın izni ile hepiniz kazanırsınız.

Ben sınava 12 martta Ankarada girdim sınav kolaydı hocalar çok iyi ve anlayışlı en güzeli ise güler yüzlü hepsi ve konuşma bölümünde içeride bilmeyen arkadaşlara yardım ediyolar ama soru sormayı ve bi kaç cevap verme kalıbı öğrenseniz yeter size o bölümde, hören bölümünde uyanık davranın ve en ön tarafa oturun ve ben buraya yeni üye oldum ama forumu takip ediyordum mektup u hören bölümünden sonra yapın ve sorulara  öle geçin ben öyle yaptım ve zamanım çok güzel yetti çünkü sınav arasında konuştum diger katılımcılar mektubu yetiştiremediklerini sölediler tarzanca yazmak zorunda kalmışlar, mektup kolaydı sizden Almanya'da bir dil okuluna mail yazmanızı istiyolar siz orda dil öğrenmek istiyorsunuz ve sizden şunları istiyor…

– Anmeldung

boşluk doldurma ise oda kolaydı rus bir aile hakkında bilgi erkek ne iş yaptığı çoçuğun doğum günü ne zaman ana dilleri ne çoçuk nerde doğmuş gibi ve hepsi yukarda verilen yazıda geçiyor boşluk doldurmada çok kolaydı yani, konuşma bölümünde bize 1 tur teması tatil olan kart döndürdüler 1 tur satın alma ile ilgili 2 turda ricalı bana tatil temalı kartta HOTEL çıktı satın alma ilgili temada ise KAZAK çıktı ricalı kartlarda ise TOP ve FORM çıktı kalıplar aynı zaten cevap vermede aynı şimdilik bu kadar Allah yardımcınız olsun arkadaşlar inş kazanırsınız ben kazandım şimdi randevu aldım 29 Mart a Allah'ın izni ile oda olur inş Hayırlı günler.

KARDESİM SENİ İÇİN HERşEYİN HAYIRLISINI DİLİYORUM ALLAHDAN

canımsın_
    Katılımcı

arkadaslar sınava hazılananlar ıcın soyleyeyım  aynı mektubu sorma olanakları cok fazla mesela arkadasa cıkan mektup  25 ocakta ben sınava gırmıstım mektup aynısı bunlar aklınızda bulunsun  ;)

mutim2
    Katılımcı

arkadaslar sınava hazılananlar ıcın soyleyeyım  aynı mektubu sorma olanakları cok fazla mesela arkadasa cıkan mektup  25 ocakta ben sınava gırmıstım mektup aynısı bunlar aklınızda bulunsun  ;)

kardesim evet doğru söylüyorsun aslında öyle ama tüm mektup konularının yapıları aynıdır biraz bilgi ve beceri edindikden sonra kalıplarla calısarak tüm mektuplara klasik cevaplar verilebilir..

canımsın_
    Katılımcı

bencede oyle zaten ama şükür biz kurtulduk :) inşallah sınava girecekler olanlar yapabilirler  sınav süresi 6 ay degıl mı…

endoplazmikretikulum
    Katılımcı

evet haklısınız siz kurtuldunuz
    İNşALAH vizede çabuk ve sorunsuz sonuçlanır herşey hayırLısyla sonuca ulaşır…

darısı bizim başımıza
    çoook  çalışmam lazım çooookk
    :D..
    sınav süresi değilde alınan a1 belgesinin
    geçerlilik süresi 6 ay …

canımsın_
    Katılımcı

insallah kardes kurtulursunuz Allah kimseye yasatması boyle streslerı yasayanlarda cabuk kurtulur ınsallah  evet bende onu demek ıstemıstım  :)  hayırlısı bakalım

mutim2
    Katılımcı

Endoplazmikretikulm dostum iyi dileklerin için Allah razı olsun insallah sende bu yollardan ferah bir şekilde geceersin , evet bu yollar biraz streslidir sıkıcı olur ama bu işe basladınmı dış dünya ile ilişkini keseceksin , almanca ve derslerden baska bişi düşünmiceksin sınavı bile düşünmiceksin derslerine bakacaksın kendini tartıcaksın kendinden bir insan eminse kendini tartabiliyorsa emin olsunki gecer.
    Allah bu yolda giden herkesin işlerini kolaylaştırsın, gercekten arkadaslar uzun soluklu ve emek gerektiren bir durum.

endoplazmikretikulum
    Katılımcı

İNşALLAH HERKES SORUNSUZ HALLEDER İşLERİNİ
    CEKİLEN ÇİLE HAYIRLISYLA SONUCA ULAşILINCA EHEMMİYETSİZ VE TATLI
    BİR TELAş GİBİ GÖRÜNSEDE SONUNDA
    HAKİKATEN MEşAKKATLİ VE YORUCU BİR SÜREÇ..

ALLAH HEPİMİZE SABIR KOLAYLIK İHSAN ETSİN

AMA EN KÖTÜSÜ SANIRIM AYRILIK ACISI YALNIZLIK HİSSSİ

DİĞER YARIN SENDEN ÇOK UZAKTA…
    SEN HEP YARIM KALMAYA MECBUR GİBİ ..
    DİĞER YARINDAN AYRI GEÇEN HER BİR GÜNÜ TÜKETTİĞİNE Mİ SEVİNCEKESİN…

YOKSA DİĞER YARINLA GEÇİRECEĞİN MUTLU BİR HAYATIN SAYFASINDAN
    ONSUZ VE YALNIZ BİR YAPRAK DAHA KOPTUGUNA MI ÜZÜLECEKSİN…

HADİ BİZ ERKEKLER  BİRAZ DAHA DAYANIKLIYIZ DUYGUSAL KONULARDA

AMA BAYANLAR EN COK ACISINI VE HUZURSUZLUGUNU HİSSEDENLER

RABBİM HERKESE SABIR SELAMET VERSİN

emrecan01
    Katılımcı

merhaba arkadaslar ben adanadan emrecan bende yeni uye oldum okuyorum yazdiklarinizi ben buradaki insanlara birsey soylemek istiyorum arkadaslar inanin hersey cok basit onemli olan azimli olmak eger isterseniz yapamayacaginiz sey yoktur bende daha sinava girmedim halen kursum bitmedi aslinda benim 2 tane cocugum var esimde alman vatandasi cocuklarimda zamaninda gitmedim daha dogrusu burada yasamayi istiyordum ama olmadi istersem simdi sinavsiz kuralsiz gidebilirim belkide simdi bana guluyorsunuzdur ama bilmediginiz bir gercek var ben bunu burada vermesemde oraya gidince kesinlikle vericem sinavi diceksinizki sen gitte bosver iste oyle olmuyor arkadaslar oraya gidince isim hazir neden zamanimi bosa harciyayim birde su almanlara nasil akil dolu turk insanlari oldugumuzu gosterelim arkadaslar hepinizi basarilar diliyorum siz onlardan korkmayin asil onlar sizden korksunlar ….

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 18)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.