12 ekim 2009 ankara sınavı ayrıntıları

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    altan666
    Katılımcı

ben 12 ekimde ankarada sınava girdim sınavdan önce çok korkuyordum ama hiçde o kadar korkulacak bi sınav değil ben başardığıma inanıyorum sınavda çıkan sorulara gelince mektupta artık eskisi gibi yönlendirme yok eski sınav mektuplarını kontrol ediorum ama biraz farklı yönlendirmeler kısa bana çıkan siz syhata gitmek istiyorsunuz arkadaşınız size evinin anahtarını verecek idi yönlendirmeler ise Woher Reisen Sie? Wie lange sind Sie nicht zu hause? Geben Sie İhre Telefonnumer und Adresse İhre Freundien bunlardı bence sınavdaki en zor kısım dinleme acayip hızlı konuşuolar ve şıktaki her 3 durumda metinde anlatılıo doğruyu bulmak biraz zor oluo okuma bölümü bence en kolay olan bölüm çünkü sağlamasını yapma şansınız var ben girdim stresi atlattım herkese allah kolaylık versin şansınız bahtınız açık olsun

gamzee
    Katılımcı

slmm öncelikle geçmiş olsun :angel:.sınav sorularını yazıp biz sınava girecek olan arkadaşlara yardımcı olursan seviniriz altan666  ;)..ayrıca umarım geçersin sınavı.darısı da bize inş ya:).o zamanda sen dersin bize geçmiş olsun die.sınav sonucun açıklanınca bizede yazarsın demi? :) ;D  okey:)

altan666
    Katılımcı

ewet arkadaşlar 12 ekimde girdiğim sınavın sonucu bugun geldi veeeee 85 almışım

2 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.