10 MART 2009 SINAVINI GEÇTİMMMM

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    segenn
    Katılımcı

SELAM ARKADAşLAR   10 MART 2009  ANKARADA SINAVA GİRDİM VE KAZANDIM  ÇOK AMA ÇOK KOLAYDI  HİÇ KORKULACAK BİR şEY YOK HOCALAR ÇOK YARCIMCI OLUYOR  İNANIN  VE GÜVENİN KENDİNİZE …

HERKESE BAşARILAR şİMDİDEN.

ATAAN2
    Katılımcı

Tebrik Ederim okey:) alkis:)

segenn
    Katılımcı

DANKE FÜR ALLES ATAAN :)

gülümse35
    Katılımcı

tebrik ederim arkadaşım 20 de de biz gireceğiz izmirde Allah yardımcımız olsun heycan dorukta…

igmg-frankfurt
    Katılımcı

hayirli olsun hayirliiii…. alkis:)

segenn
    Katılımcı

teşekkür ederim :):)

facetoface
    Katılımcı

tebriklerr bende 20 martta istanbulda sınava gireceğim :)

segenn
    Katılımcı

inşallah kazanırsınız korkmayın inanın yeter :)

gece2
    Katılımcı

Tebrikler … :)

ESMA
    Katılımcı

arkadaşlaaaarrr 20 martta sınava girmiştimm veeee 86 panla geçtiimmm halayy:)allah cümlemize nasip etsiin çok mutluyum üzerimden birsürü yük kalktı bizi yıldıramazlaarrr yuppi:)

esma 41
    Katılımcı

arkadaşlaaaarrr 20 martta sınava girmiştimm veeee 86 panla geçtiimmm halayy:)Allah cümlemize nasip etsiin çok mutluyum üzerimden birsürü yük kalktı bizi yıldıramazlaarrr yuppi:)

Tebrik ederim sayin Esma.
    ALLAH mutlulugunuzu daim etsin. okey:)

ESMA
    Katılımcı

teşekkürler arkadaşımm sağolasın darısı tüm kader arkadaşlarımızın başınaaa ya:)

ESMA
    Katılımcı

teşekkürler arkadaşım sağolasın darısı tüm kader arkadaşlarımızın başınaa ya:)

NİLSENAM
    Katılımcı

tebrik ederim alkis:) alkis:)

ESMA
    Katılımcı

amiiiin sayın adaşım aynı kaderi paylaşan herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah ama vizemde hemen çıksa mutluluğum dahada artacak allah herkesi kavuştursun sevdiğine byby:)

ESMA
    Katılımcı

teşekkür ederim sayın adaşım allah tüm kader arkadaşlarımızı mutlu etsin sınavlarını kazanıp vizesini alıp sevdiklerine kavuşmasını nasip etsin şu vizemide bi alsaydım ???

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 19)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.