10 ay 10 günde ancak vize geldi:)

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    arkadas29
    Katılımcı

selam arkadaşlar sonuda benimde geldi bu kadar zamandan sonra iyi haber geldi

gülümse35
    Katılımcı

eee ne duruyoruzz haydeee halayaaaa ,,hayilri ugurlu olsun…gun senin gunun arkadasimmm halayy:) halayy:) halayy:) yuppi:)

arkadas29
    Katılımcı

:D evet vallah bu kadar cektıkten sonra halayda cekılır derım

yeşer
    Katılımcı

Hayırlı Ugurlu Olsun ARKADAşIM,Darısı Bizlerin Başına  halayy:)
    Bi Sorum Olcak.Bu Kadar Bekletmelerının Bır Sebebi Varmı?Yani Eşinle ARanızda Yaş Farkı ?Daha Önce Evlenmiş Boşanmış ?Bir Durum Veya Eşiniz Türk Vatandasımıydı?.Biraz Uzun Oldu Ama Merak Edıyorum.Tşkler

arkadas29
    Katılımcı

sorun benım eskıden oraya yasal olmayan yollardan gıtmem esım cıfte vatandas ve caslımıyor yanı sorun bendeydı

hakim
    Katılımcı

öncelikle hayirli olsun arkadasim ama senden ricam basından gecleri daha net anlatirmisin nasıl yasal degildin mahkeme falanmı oldu bu tür bilgilere gercekten cok ihtiyacımız var

arkadas29
    Katılımcı

aslında hıc bırsey olmadı ben 9 yıl önce almanyada son sınır dısı edıldım sebeb oturum ıznı olmadıgı ıcın tabı bundan öncede sınır dısı edılmıstım yanı böylelıkle ıkı sefer edılmıs oldum sonra gecen yıl evlendım sonra vızeye basvuru yaptım ve beklemedım
    bunlarda bana gıcıklık olsun dıye hep dosyayı salladılar ta sımdıye kadar ve benden ucak masraflarını ıstedıgıler ıkı sefer ordan sınırdısı edıldıgım ıcın bende verdım 1600 euro sonra ıkı ay bekledım ve esıme dedıler esn oraya gıttıgını ıspatla
    bende gıttım emnıyette aldım  ıspatladım ve bır hafta ıcınde vızemı yolladılar eşim cifte vatandas calısmıyor ve üstelık sosyala bıle dustu yınede verdıler allah kolaylık versın herkese

polar002
    Katılımcı

gözün aydınumarım hayellerinin  peşini bırakmazsın 
    amin  akrdeşim

haberci
    Katılımcı

arkadas29;
    öncelikle vizen hayirli ogurlu olsun kardesim..bu arada memleket neresi senin ,29 dikkatimi cekti oyuzden sordum,gümüshaneli misin?
    saygilar..

arkadas29
    Katılımcı

teşekkürler yok vallah urfa antep arası :)

merytylor
    Katılımcı

memet hayirli olsun cok sevändäm yenä g,rd+m sana demäötäm väzan cikacak— ne zaman geläyon almanyaya?

leyla_29
    Katılımcı

Arkadaş arkadaşım Allahım hayırlı uğurlu etsin gittiğine pişman etmesin inaşşalah darısı bütün bekleyenlerin başına.

11 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 11 arası (toplam 11)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.