10.05.2011 Aile Birleşimi Görüşmesi (Eşim Hamile)

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    KopiL
    Katılımcı

İyi günler eşim yaklaşık 26 haftalık hamile ve gerekli olan mutterpass ve doğum raporunu aldım ,randevumu da aldım yakında çocuğum doğacak nasipse, fakat bir an evvel orda olmam gerekli eşime destek için aynı durumda olupta başvuran ve sonuçlanan var mı? A1 sınavına girdim fakat elime daha ulaşmadı ben bu şekilde başvuru yapsam nasıl bir tavır ve ilgi ile karşılabilirim tecrübesi olan arkadaşlarımız yazabilir mi? başvuracağım konsolosluk istanbul… şimdiden teşekkürler…  ???

Bthnkdgn
    Katılımcı

Suan ilk haftamı doldurmayı bekliyorum sonra konsolosluga gerekli e mailleri aticam esim aramış evraklsr ulaşmamış daha her iki gunde bir arıyıcak  başvuranlar ısrar ederse hızlı çalışıyorlar  2 haftayı asarsa sure mail yağmuruna tutarım konsoloslugu :)

KopiL
    Katılımcı

Suan ilk haftamı doldurmayı bekliyorum sonra konsolosluga gerekli e mailleri aticam esim aramış evraklsr ulaşmamış daha her iki gunde bir arıyıcak  başvuranlar ısrar ederse hızlı çalışıyorlar  2 haftayı asarsa sure mail yağmuruna tutarım konsoloslugu :)

Aynen kardeşim dediklarine katılıyorum yoksa ağırdan alıyorlar. Sıkıştır devamlı boş bırakma…  :)
    Benim kargoda şimdilerde elime geçer sabırsızlıkla bekliyorum…

KopiL
    Katılımcı

Evet arkadaşlar vizem geldi darısı diğer arkadaşların başına Allah herkesin yardımcısı olsun…  halayy:) halayy:) halayy:)  alkis:) alkis:)  yuppi:) yuppi:)

KopiL
    Katılımcı

10 Mayıs 2011 – Başvuru
    26 Mayıs 2011 – Yab. Polisi Evraklar Teslim Edildi
    08 Haz.  2011 – Onay Maili Kons. Geldi
    14 Haz.  2011 – Vize Elimde

35 Günlük Süre Zarfında Sevindirici Sonuç Allah Herkesin Yardımcısı Olsun ve Sevdiklerine Kavuştursun…
    Artık Almanya'ya gidince görüşlerimi yazacağım herkese sağlıcakla…

Bthnkdgn
    Katılımcı

Hayırlı olsun. Benim evraklarda Hamburg'a ulaştı esim saglık raporu aldı hamile olduguna dair  raporunuz varsa hızlı işlem yaparız demişler evraklar gitti top Hamburg yabancılar polisinde

gkhnersen
    Katılımcı

Selam arkadaşlar benımde eşim 28 haftalık hamile bende almanyaya eşimin yanına gidicem benım yapmam gereken nedir yani nasıl yol izlemeliyim…eşiminin dogumunda bende onun yanında olmak zorundayım onun için bilgilendirirseniz sevinirim bu arada illaki a1 sertifika almak zorundamıyım…şimdiden tşk edıyorum herkese.

fuk_18
    Katılımcı

ÖNCELİKLE AİLE BİRLEşİMİ İLE GİDECEKSEN KESİNLİKLE A1  BELGESİ ALMAN GEREKECEK AİLE BİRLEşİMİNE BASVURCAKSIN MECBUREN.TURİSTK VİZE İLE GİTMEK ZATEN ÖLÜM GİBİ ÇOK ZOR.EGER AYRINTILI BİLGİ VERİRSEN DAHA ÇOK YARDIMCI OLMAYA ÇALIşIRIZ

Selam arkadaşlar benımde eşim 28 haftalık hamile bende almanyaya eşimin yanına gidicem benım yapmam gereken nedir yani nasıl yol izlemeliyim…eşiminin dogumunda bende onun yanında olmak zorundayım onun için bilgilendirirseniz sevinirim bu arada illaki a1 sertifika almak zorundamıyım…şimdiden tşk edıyorum herkese.

7 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 22 arası (toplam 22)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.