1 şubat sınav tarihim:((

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    ÜFFF..
    Katılımcı

1 şUBAT SINAVA GİRCEM ANKARADA..DUA EDİN LÜTFEN…ALLAHIM YARDIM ETSİN HEPİNİZE..

ÜFFF..
    Katılımcı

67 puan aldım..konuşma bölümünde hep sitede çıkan kartlardan çıktı bana ve arkadaşlara..doğru ve kısa cümleler kurarsan çok ii olur kendini şıkır şıkır tanıt…valla memnun oluyolar…mektupta çıkan arkadaşınla buluşcaksın ama tatile gitmen lazım ne zaman görüşebilirsin..yani niye buluşmuyosun tatile ne zaman gitceksin ve ne zaman görüşebilirsin idi.ben dinlemedede idare etmişim çok dikkat gerektiriyo ama okudunu anlama bölümü çook kötüymüş benim ;) kardeşim bi tavsiye verceksem eğer hani sims3 kartları vermiştiya ondaki kelimeleri kendi kafana göre cümle kur aklına daha çabuk gelir sınavda..ricalı ve normal soru cümlelerini çok kolay yaparsın..mektupta sitedeki  son zamanlarda verilen mektupları yazman bile yeter o kalıpta çıkıyo…mutfak,araba,ev,anahtar,email ,açıkkapı.açık pencere,bifincan çay, çıkan kartlar ok.mu bi sorun olursa bekliyorum ..

mutim2
    Katılımcı

beni kurtaran mektup ve konuşma oldu arkadaşım :) diğer iki bölümü saymıyorum hiç  :) Allah büyükya valla ben de hiç umut yoktu ama oldu gerçekten sürpriz yaşadım ..Allah'ım sizede nasip etsin

KARDEşİM VALLA COK SEVİMDİM , HAYIRLISI BAK NE GÜZEL İşTE, SANA CIKAN KARTLARI VE YAZDIGIN SÖYLEDİKLERİNİ ALMANCA YAZARSAN BİZİMDİ BİLGİMİZ OLUR

canımsın_
    Katılımcı

Yaaaaa ne kadar sevındım bılemezsınnn sukurr bu  mutlulugu sende yasadınnn  artık üfff  cekmek yok bence :D    dedıgın gıbı Allah  herkeze nasıp etsınnn senı tebrık ederımmmm alkis:) alkis:) clap:)

esraaras
    Katılımcı

tebrikler sınavı gecmene sevindim.allah diğer sınava gireceklere zihin açıklığı versin inşallah.tabi herşey sınavlada bitmiyor vize ayrı bi dert umarım bu sitedeki herkesin şansı bol olur.

ÜFFF..
    Katılımcı

teşekkür ederim esra ve sibel ….esra sanada çok sevindim.. inşallah vize haberlerinide veririz ;))

esraaras
    Katılımcı

ellerinden bal dökülmüş :)) inşallah dediğin gibi olur kimin vizesi önce çıkarsa artık vizesini ıslatırız  ;D

GİZEMDİL
    Katılımcı

mufiba ben kimseyi kandırmak için yazmadım onları tam aksi soru soran bir arkadaşa yardımcı olmaya çalıştım onun için yazdım. lütfen kelimelerine dikkat et. zaten yazdıklarımı dikkatli okursan 21 inde sınava girdiğim yazıyo panik yapma. funny :)

endoplazmikretikulum
    Katılımcı

TEBRİKLER
    HAYIRLI UGURLU OLSUN
    MUTLULUKLARININ VE BAşARILARININ DEVAMINI DİLERİM

8 yanıt görüntüleniyor - 31 ile 38 arası (toplam 38)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.