1 şubat sınav tarihim:((

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    ÜFFF..
    Katılımcı

1 şUBAT SINAVA GİRCEM ANKARADA..DUA EDİN LÜTFEN…ALLAHIM YARDIM ETSİN HEPİNİZE..

sela
    Katılımcı

cok tesekkurler gizemdil mektubu yazdiğin icin evet haklisin benim de takip ettiğime göre cumle yerine da cok kelime soruyolar artık tek kelme verip cumlğ istıolar direk tekrardan sağol ve herkse basarilar

ttyy
    Katılımcı

üfff kardeşim rabbim seninle olsun inşallah sınavın umduğundan daha iyi geçer ve sertifikanı alırsın yüce rabbim sınava girecek ve vize bekleyen bütün kardeşlerimin ve benim yardımcımız olsun inşallah

endoplazmikretikulum
    Katılımcı

RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

SINAV İÇİN CABALAYAN HERKESE EMEKLERİNİN KARşILIGINI
    EN GÜZEL şEKİLDE ALABİLME DİLEKLERİMLE

HAYAT DENE BU YOLDA HERKESE KOLAY GELSİN

mutim2
    Katılımcı

RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

SINAV İÇİN CABALAYAN HERKESE EMEKLERİNİN KARşILIGINI
    EN GÜZEL şEKİLDE ALABİLME DİLEKLERİMLE

HAYAT DENE BU YOLDA HERKESE KOLAY GELSİN

Allah razı olsun.

mufiba
    Katılımcı

arkadaşlar  1 şubat tarihinde ankarada çıkan mektup kesinlikle yukarıda belirtilen mektup değil sakın ha kanmayaın bugünkü mektubun konus Anna idi ben kendim sınavdaydım

ÜFFF..
    Katılımcı

çok iğrenç bi sınavdı bu kadar  zor olcanı tahmin etmiyodum nasip artık şansa kaldı sonuç..zordu gerçekten zordu bence

mutim2
    Katılımcı

çok iğrenç bi sınavdı bu kadar  zor olcanı tahmin etmiyodum nasip artık şansa kaldı sonuç..zordu gerçekten zordu bence

kardeşim olumlu olumsuz Allahdan her zaman hayır dile, senin yazdıgın yazıyı bir sürü insan okuyor, insanlar yeterincee demorize oluyor , birde olumsuz yaklasım göstererek insanları neden endişelendiriyosn.. Senin için kötü geçmişdir, ama baskası için cok kolay .. Lütfen Allah hakkında hayırlısını verir insallah.

ÜFFF..
    Katılımcı

o kadar basite alıncak bi sınav deil farkına varmanızı isterim ben sınava giripte ii geçen bi arkadaşa denk gelmedim hatta kazanamayıp tekrar girenler keşke öncekini ii değerlendirseydim dediler.iyi veya kötü fikrimi sunmam lazım herkesin yaptını yaptım rahatsız oluncak bi durum yok bence…şerden hayır çıkarmayı ii biliyorum

mutim2
    Katılımcı

o kadar basite alıncak bi sınav deil farkına varmanızı isterim ben sınava giripte ii geçen bi arkadaşa denk gelmedim hatta kazanamayıp tekrar girenler keşke öncekini ii değerlendirseydim dediler.iyi veya kötü fikrimi sunmam lazım herkesin yaptını yaptım rahatsız oluncak bi durum yok bence…şerden hayır çıkarmayı ii biliyorum

illaki kardeşim sen yanlis anladin.. bende anlatamadim.. Allah hakkımızda hayırlar ve sınavda kolaylık  versin

ÜFFF..
    Katılımcı

amin.. inşallah

berlin01
    Katılımcı

arkdaşlar ben şu an vize bekleme durumundayım yaklaşık 10 gün önce müracat ettim A-1 sınavına gelince ben sadece 15 gün içinde akşamları sakin kafa ile 2 sat çalışıp bu duruma geldim.ve tam olarak 60 aldım kursa gitmedim… ama düşünüyorumda ben büyük bir hata yapmışım mutlaka kursa gitmek lazımmış çünkü ben sınavdan 55 filan alsam geçemiyorum ve 1 ay boşa geçmiş oluyor şimdi kıymetini daha fazla anlıyorum.arkadaşlar sınav çok kolay ama ders alıp dersi tekrar ederseniz bu benim sadece tavsiyem tabi.. herkeze başarılar….

mutim2
    Katılımcı

arkdaşlar ben şu an vize bekleme durumundayım yaklaşık 10 gün önce müracat ettim A-1 sınavına gelince ben sadece 15 gün içinde akşamları sakin kafa ile 2 sat çalışıp bu duruma geldim.ve tam olarak 60 aldım kursa gitmedim… ama düşünüyorumda ben büyük bir hata yapmışım mutlaka kursa gitmek lazımmış çünkü ben sınavdan 55 filan alsam geçemiyorum ve 1 ay boşa geçmiş oluyor şimdi kıymetini daha fazla anlıyorum.arkadaşlar sınav çok kolay ama ders alıp dersi tekrar ederseniz bu benim sadece tavsiyem tabi.. herkeze başarılar….

kARDEşİM , tavsiyelerin için teşekkürederim . Allah işlerinde kolaylık nasip eder , hayırlısıyla da vizeni alır eşine kavusursun insallah.. mutluluklar.. darısı bizim başımıza

ÜFFF..
    Katılımcı

Allahıma bin şükür sınavı KAZANDIIIM.BU MUTLULUĞU ALLAH HERKESE NASİP EDER İNşALLAH:))))

mutim2
    Katılımcı

Allah'ıma bin şükür sınavı KAZANDIIIM.BU MUTLULUĞU Allah HERKESE NASİP EDER İNşAllah:))))

,

Kardeşimmmmmmmmmmm hadi gözün aydın Allah kolaylık nasip eder bundan sonrası için bak gördün mü strese girecek gibi değilmiş demekki hadi bize de dua ette 12 mart sınavımız var bizde sevinçlerimizi böyle paylaşalım.. tekrar hayırlı olsun sevgiler..

kaç puan aldıgını neler oludugunu nereden sınava girdiğini yazarsan iyi olur kardeşim, hadi görüşürüz

ÜFFF..
    Katılımcı

beni kurtaran mektup ve konuşma oldu arkadaşım :) diğer iki bölümü saymıyorum hiç  :) allah büyükya valla ben de hiç umut yoktu ama oldu gerçekten sürpriz yaşadım ..allahım sizede nasip etsin

15 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 38)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.