1 sene sonra Almanya vizem çıktıııııııııııııı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    facetoface
    Katılımcı

1 sene uğraşlardan sonra vizem nihayet çıktııııı şimdi halay sırası bende tey tey tey teyyyyyyyyyyy halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) halayy:) halayy:) halayy:)

mutim2
    Katılımcı

SEVGİLİ KARDEşİM , GÖZÜN AYDIN TEBRİK EDERİM SENİ.. Allah YOLUNUZU AÇIK ETSİN VE İMANLI BİR YUVA KURMAYI NASİP EDER İNşAllah, MUTLULUKLAR. İNşALLAH BURADAKİ VİZE BEKLEYEN KARDEşLERİMİN VE BENİM DE VİZEM ÇIKAR…

berlin01
    Katılımcı

hayırlı olsun allah kavuştursun artık…

bize vize tecrübeni yazabilirmisin neden 1 yıl sürdü..??

facetoface
    Katılımcı

saolun arkadaslar boş yere 1 sene sürdü işte ama artık vizeyi verdiler

aysunnn
    Katılımcı

ooo sen çekmicen de kim çekecek halayı kardeşş tebrikler ama neden bukadar uzun sürdüü anlatırsann sevinirimmm…

facetoface
    Katılımcı

oğlumuzun doğum tarihi 1 sene küçük yazdırmıştık o yuzden vermiyorlardı ama ama 2. oğlumuz almanyada dünyaya geldi ve cocuk üzerinden yaptık hemen verdiler

facetoface
    Katılımcı

Eskilerden kimse yok sanırım :)

ebrar_1987
    Katılımcı

inşallah bizimde vize çıkar dicem ama ben bir kere kapılmışım umutsuzluğa ne desem boş olmuyo böyle beklemekle ya sıkıldım artık a1 sertifikamı alalı 3 sene oldu 1 senede öyle uğraştık off offf allah kimseyi bu dertlere düşürmesin

xmcraex
    Katılımcı

gözün aydin kardes
    eskiler burda
    is gücden firsat bulamiyoruz kardes :)))

8 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.