1 gun sonrasına pasaportum kargoya verildi vize cıkmadımı acaba ???

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    eylemsrc
    Katılımcı

arkadaslar ben 14,07,2011 de randevuya gittim öğleden sonra gorustum ertesı gun memlekete geldım ve 15,07,2011 saat 12 de pasaportum kargoya verilmiş anlamadım nıye bukadar erken verdıler acaba vize cıkmadımı bana cvp lütfenn…

fuk_18
    Katılımcı

büyük ihtimal bir hata oldu çıkmadı vizen yasın kac acaba belki tutmayabilir o yüzden dir

eylemsrc
    Katılımcı

yasım 24 te görüşmede sorun cıkmadı tamam gıdın 3-4 gune pasaportunuz elınızde olurdediler

fuk_18
    Katılımcı

ne için basvuruda bulunmuştunuz ale birleşimi içinmi tursitik mi

eylemsrc
    Katılımcı

türistik ya kuzenımin nişan töreni var onun için gidecektik bene butun evraklarım tamdı ssk falan maaş bodrosu vs. sorun yoktu yanı görüşmede anlamadım

fuk_18
    Katılımcı

yaa kusura bakma o zaman ama konu açarken hangi vize türü olarak basvuruda bulundugnuzu yazsaydınız daha kolay oldurdu cünkü burda aile birleşimi agırlıklı da aile birleşimi olsaydı kesinlikle red di..ama turistik de belli olmaz bugun elinde olcak sanırım pasaportun gelicne bakarsın ama hani burdan çıkıp çıkmadıgını sölemek çok zor turistik vize için

eylemsrc
    Katılımcı

valla kardesim bilmiyorum ama kargo teslım tarihi 19-07-2011 diye msj geldi işte bilmiyorumkı bende şaşırdım yanı bıde ben halam ve 4 cocuğu başvuda bulunduk maddı durumumuz iyi yanı hepsını belgeledık artık bılmıyorum yaaa hayırlısı cıkarsa gıderız cıkmassada gitmeyiz sıkıntı olmaz yani :)

fuk_18
    Katılımcı

zaten davetiye gönderen kişinin durmu iyise birde sizin de burda kalmak için sebebiniz varsa durmunuz da iyise çıkmaması için bi neden yok bakalım o zaman 19 bekleyelim vizenin çıkıp çıkmadıgını brudan yazarsan çok iyi olur inş hayırlısı bakalım

eylemsrc
    Katılımcı

davitiye  gönderenin durumu iyi evi arabası ıyı bı maası gerci evde herkes calısıyor iyi bi işleri var evede 4 kısı çalışıyor ve ıyı maaaş alıyor bızımde burda işlerimiz var ssk falan maaş araba ev tarla falan filan işte artık bekleyecez bakalım cvp için tşk

trancer
    Katılımcı

Keşke sonucu yazsaydın

gökhan38
    Katılımcı

belliki olumsuz gelmis sonuc yazmadigina göre….. bende bunu sevmiyorum bilgi almak icin yaziyorsun herkes emek veriyor bilgisini yaziyor sonra cevap gelmiyor… üzücü bi durum ama yinede insallah almistir vizesini…

unbalanced
    Katılımcı

eylemsrc kardesim vizen cikmistir,cünkü annemin vizeside aynin  senin gibi 1 günde cikti bizde sasirdik,hatta endiselendik eyvah vizeyi vermediler kesin eksik evrak var diye:)ama kargoyla geldi iste 1 gün sonra cok ilginc:)benimde annem gelicek yanima hamileyim diye dogumumda bulunmak icin,30 agustosa aldim biletini az kaldi cok sevicliyim,sizede kuzeninizin nisan töreninde iyi eglenceler,hayirli olsun halayy:)

11 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 11 arası (toplam 11)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.