09.09.2011 sonunda atlattım Almanya vize randevusunu

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    meydey
    Katılımcı

eksik evragımı son dakikada tamamlayıp vıze randevusuna gırdım 10 dakıka surdu gorusmem 3 almanca soru sordu ve ne zaman nerde tanıstınız falan sonunda bitti giitti bakalım ne cvp gelecek :)

fuk_18
    Katılımcı

havalimaninda yurt disi cikis harci yatirma yeri var pul yeri deniyor harc pulu deniyor kisa adi,ama esini garantiyi almasi icin diyorumki ucus gununden 1 2 gun once hafta ici herhangibi bir bankaya giderek pasaport numarasiyla bankadaki memura calisana herneyse ben yurt disina cikicam yurt disi cikis harcini yatirmak istiyorum demesi yeterli, bunu yapacak daha oncede yuzlercekez yazildi bunlar sitede ama ben yinede giden herkezi akillarinda bulunmasi icin uyariyorum süprizle karsilasmamalari icin

cennetim
    Katılımcı

havalimaninda yurt disi cikis harci yatirma yeri var pul yeri deniyor harc pulu deniyor kisa adi,ama esini garantiyi almasi icin diyorumki ucus gununden 1 2 gun once hafta ici herhangibi bir bankaya giderek pasaport numarasiyla bankadaki memura calisana herneyse ben yurt disina cikicam yurt disi cikis harcini yatirmak istiyorum demesi yeterli, bunu yapacak daha oncede yuzlercekez yazildi bunlar sitede ama ben yinede giden herkezi akillarinda bulunmasi icin uyariyorum süprizle karsilasmamalari icin

hangi banka oldugu önemli degil yani?
    cevabin icin tesekkürler

fuk_18
    Katılımcı

evet genelde her banka aliyor tavsiyem özel bankalar cunku sira derdi olmaz devlet bankalari zirrat gibi messela cok kuyruk sira oldugu icin bi yapi kredi gibi bankalarda yogunluk cok olmuyor buralarda yatirmasi en guzeli

cennetim
    Katılımcı

evet genelde her banka aliyor tavsiyem özel bankalar cunku sira derdi olmaz devlet bankalari zirrat gibi messela cok kuyruk sira oldugu icin bi yapi kredi gibi bankalarda yogunluk cok olmuyor buralarda yatirmasi en guzeli

tesekkürler

tweens
    Katılımcı

SAĞOLUN ARKADAşLAR PASAPORTUM ELİMDE şUAN :) SABREDEN DERVİş MURADINA ERERMİş  byby:) SABIR ÇOK ÖNEMLİ ARKADAşLAR Allah'a EMANET OLUN

hayırlu olsun kardeş darısı benim başıma byby:) byby:)

yusuf_28
    Katılımcı

SAĞOL TWEENS KARDEşİM İNşALLAH BİR AN ÖNCE SENDE KAVUşURSUN EşİNE ALLAHA EMANET OL

Anonim
    Ziyaretçi

ben vızemı aldım bu ayın sonu gıdıcem ama nedense uzgunum  :cryla:
    :-[  :-[ :(    oglum kalıyor onu ılerde nasıl goturcem benım ustumden aıle bırlesımımı yapcak

fuk_18
    Katılımcı

16 yasindan sonra goturemezsin diye biliyorum.ve eger 16 yasindan kucukse aile birlesimiyle olabiliyor veya direk sen giderken yaninda goturebiliyorsun diye biliyorum senin durmunda olan bir arkadasim var 15 yasinda cocugu bayan aile birlesimiyle cocugunuda goturcek vizeye basvurmadi daha olursa sana bilgi veririm burda olursan

tweens
    Katılımcı

SAĞOL TWEENS KARDEşİM İNşAllah BİR AN ÖNCE SENDE KAVUşURSUN EşİNE Allah'a EMANET OL

işallah kardeş allah yolunu açık etsin

yusuf_28
    Katılımcı

SAĞOL TWEENS KARDEşİM SENİNKİ NİYE UZADI MERAK ETTİM ?

10 yanıt görüntüleniyor - 46 ile 55 arası (toplam 55)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.