09.09.2011 sonunda atlattım Almanya vize randevusunu

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    meydey
    Katılımcı

eksik evragımı son dakikada tamamlayıp vıze randevusuna gırdım 10 dakıka surdu gorusmem 3 almanca soru sordu ve ne zaman nerde tanıstınız falan sonunda bitti giitti bakalım ne cvp gelecek :)

Cansucuj
    Katılımcı

cansu merhaba arkadasım sana bisey soracaktım esinden istenilen belgeleri yazmılsın peki esini görüşme icin çagırmılarmı yoksa sadece evraklarımı istemişler bizdende sadece evrakları istediler görüşme için bisey yazmadılar simdiden tesekkürler

MEKTUP CUMARTESİ EVE GELMİş EşİM PAZARTESİ GÜNÜ SABAHCI OLARAK CALISIYORDU ORASIDA YALNIZCA ÖGLEDEN ÖNCE ACIKMIS O GÜN KAYINVALİDEMN GÖTÜRMÜş KAĞITLARI KADINDA DEMİş PERşEMBE GÜNÜ ARASIN SONUCU SOYLEYELIM DEMİş DÜN ARADI EşİM .. MEMUR DEMİş HERSEY TAMAM BİZ BURDAN OKEYİ VERDİK ANKARAYA FAXLADIK DEMİş. BAKALIM HAYIRLISI ..

haa bu aradaa DİPNOT : eşim önceden benım kagıtlar gıttı mı dıye sormak ıcın sık sık gıtmıstı bu yuzden memur kadına durumu bıldırmıstı pazartesi gunu sabahcı işe gidiyorum gelemem demişti evrakları başkası getirse olur mu demiş memur bi sorun olmaz demiş .

cennetim
    Katılımcı

GÖTÜRMÜşTÜM HEPSİNİ İSTANBULDAKİ KONSOLOSLUĞUNA  EVLİLİK CÜZDANIDA GÖTÜRMÜşTÜM şİMDİDE Almanya'daKİLER İSTEDİ BENDEN BUGÜN GÖNDERDİM EşİME

orjinali görmek istemislerdir sorun cikmasin diye ama bisey olmaz emin olsunlar vizen cikar insallah hayirli haberler alirsiniz bizim vize cikdi alkis:)

yusuf_28
    Katılımcı

TEşEKKÜRLER şİMDİDEN HAYIRLI OLSUN :)

cennetim
    Katılımcı

TEşEKKÜRLER şİMDİDEN HAYIRLI OLSUN :)

saol sizede=)

yusuf_28
    Katılımcı

BUGÜN UPS.DEN MESAJ GELDİ YARIN AKşAM ELİMDE OLUR PASAPORT :)

cennetim
    Katılımcı

BUGÜN UPS.DEN MESAJ GELDİ YARIN AKşAM ELİMDE OLUR PASAPORT :)

ayY cok güzel hayirli haBerlerle gelir insalLah gerci vizeDir yani simdidEn hayirli olsun esimdE bilet ayirtmis 18ine cok heyecAnliyim

Cansucuj
    Katılımcı

ayY cok güzel hayirli haBerlerle gelir insAllah gerci vizeDir yani simdidEn hayirli olsun esimdE bilet ayirtmis 18ine cok heyecAnliyim

Hadi simdiden hayırlı 0lsun inşAllah olumlu yanıt gelir su mubarek cuma günü (:

yusuf_28
    Katılımcı

SAĞOLUN ARKADAşLAR PASAPORTUM ELİMDE şUAN :) SABREDEN DERVİş MURADINA ERERMİş  byby:) SABIR ÇOK ÖNEMLİ ARKADAşLAR ALLAHA EMANET OLUN

cennetim
    Katılımcı

SAĞOLUN ARKADAşLAR PASAPORTUM ELİMDE şUAN :) SABREDEN DERVİş MURADINA ERERMİş  byby:) SABIR ÇOK ÖNEMLİ ARKADAşLAR Allah'a EMANET OLUN

hayirli ugurlu olsun darisi tÜm bekLeyenlerin bAsina:)

fuk_18
    Katılımcı

hayirli olsun yurt disi cikis harcini unutmayin aman havalimaninda siradan cik tekrar gel zaman kaybi yapmayin :)

SAĞOLUN ARKADAşLAR PASAPORTUM ELİMDE şUAN :) SABREDEN DERVİş MURADINA ERERMİş  byby:) SABIR ÇOK ÖNEMLİ ARKADAşLAR Allah'a EMANET OLUN

cennetim
    Katılımcı

hayirli olsun yurt disi cikis harcini unutmayin aman havalimaninda siradan cik tekrar gel zaman kaybi yapmayin :)

yurtdisina cikis harci ne?

fuk_18
    Katılımcı

cennet yurt disi cikis haraci bizim devletin tek bize uyguladigi yani dunyada bizde olan birsey her turk vatandasi eger yurt disinda uzun sureli oturmu yoksa bu yurt disina cikarken 15 tl karsiliginda harc yatirmak mecburiyetinde yani sunu söylüyr devlet sen yurt disinda para harcamaya giderken once bi biz senin gezme parani yatirda öyle cik diyor bizde mecburen ilk gelirken 15 tl yatiriyoruz cunkü vizemiz 3 aylik oldugu icin ama vizeyi uzattikdan sonra giris cikislarda gerek kalmiyor yatirmaya bunu yurt disina cikan herkez bilir sadece turk vatandaslarindan alinan bir ucret

cennetim
    Katılımcı

yani esimdE gelirken 15tl fazlami almali?

fuk_18
    Katılımcı

nereye almali ben yukarda acik anlattim esin ucucagi tarihden 2 3 gun once pasaportuyla gidip herhangi bir bankaya yurt disi cikis harci yatirmak istiyorum demesi yeterli 15 tl karsiliginda alcagi makbuzuda turkiyeden cikarken turk  pasaport kontorolu yapan memura vercek kase vurcak makpuzu geri vercek esine hepsi bu

cennetim
    Katılımcı

nereye almali ben yukarda acik anlattim esin ucucagi tarihden 2 3 gun once pasaportuyla gidip herhangi bir bakaya yurt disi cikis harci yatirmak istiyorum demesi yeterli 15 tl karsiliginda alcagi makbuzuda turkiyeden cikarken turk  pasaport kontorolu yapan memura vercek kase vurcak makpuzu geri vercek esine hepsi bu

nereye yatircAkKi yazmamisSin havalimaninami nereye?

15 yanıt görüntüleniyor - 31 ile 45 arası (toplam 55)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.