09.09.2011 sonunda atlattım Almanya vize randevusunu

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    meydey
    Katılımcı

eksik evragımı son dakikada tamamlayıp vıze randevusuna gırdım 10 dakıka surdu gorusmem 3 almanca soru sordu ve ne zaman nerde tanıstınız falan sonunda bitti giitti bakalım ne cvp gelecek :)

kaleli
    Katılımcı

hadi gecmis olsun bakalim.simdi sirada isin en zor kismi var beklemek….allah sabir versin…

yusuf_28
    Katılımcı

BENDE BEKLİYORUM BAKALIM HAYIRLISI OLSUN.BUGÜN İSTANBULDA VİZE GÖRÜşMEM VARDI.
    ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.BEKLEYENLEREDE ALLAH SABIR VERSİN.

yusuf_28
    Katılımcı

şİMDİ NERDEN TAKİP EDECEZ VİZENİN ÇIKMASI İÇİN :)

Bthnkdgn
    Katılımcı

esin evraklari teslim etmisse herhangi bosanma nakafa sosyal yardim problemi yoks. geliri yeterli ise vize garantidir. takip süresi istanbuldan basvurularda konsolosluk sitesinden vize takip basvuru formunu doldurup bilgi talep ediyorsunuz bir kac gune cevap yaziyorlar.  bugun cuma idi. birkac güne almanyaya mail gelir basvurun yapildigi icin. esine mektup yazilir ve dosyalariinin memura ulasmasi beklenir. 

yusuf_28
    Katılımcı

TAM İKİ HAFTA OLDU BEKLİYORUZ BAKALIM…

yusuf_28
    Katılımcı

İSTANBUL KONSOLOSLUĞUNA E MAİL YAZSAMMI BİLMİYORUM EVRAKLARIN ALMANYAYA ULAşIP ULAşMADIĞINI ÖĞRENMEK İÇİN NE YAPAYIM ARKADAşLAR ?

tugce_doerjer
    Katılımcı

hayırlısı arkadasım ınsallah tez zamanda guzel  haberlerın gelır

schwarzweiß
    Katılımcı

Konsolosluk görüşmesinden sonra, vize takip süreci ile ilgili detaylı bir bilgi içeren link verebilir misiniz? Bana da bi barkod no verdiler. Barkod no'su ile konsolosluğun internet sitesinden takip edecekmişim ama ne aşama olduğunu detaylı olarak öğrenmek istiyorum.. Bu konuda ne yapabiliriz??

yusuf_28
    Katılımcı

HAYIRLISI BEKLEYİP GÖRECEĞİZ. SABRETMEKTEN BAşKA ÇAREMİZ YOK.

loori
    Katılımcı

Herkese merhaba bende dün başvurdum vizeye şimdiden sabırsızlanıyorum çokta beklemeden çıksa şu vize diye dua ediyorum herkese kolay gelsin arkadaşlar… :)

yusuf_28
    Katılımcı

HALA SES YOK    ???

cennetim
    Katılımcı

bizdede ses yok 20 gün oldu pazartesi yabancilar polisine sormaya gitcem noldu diye

yusuf_28
    Katılımcı

38 GÜN BİTTİ SES YOK  offoff:) offoff:) offoff:) offoff:)

cennetim
    Katılımcı

38 GÜN BİTTİ SES YOK  offoff:) offoff:) offoff:) offoff:)

bizimde 31 gün oldu tik yok ya pazartesi gitmisdim sormaya haftaya elimize kagitlar ulasir demisdi ama hala bi cevap gelmedi yarin gitcekdim ama isim cikdi telefon etsemm bilgi verirlermi??

yusuf_28
    Katılımcı

SORSAK BİR DERT SORMASAK BİR DERT YABANCILAR şUBESİNE TERS ÇÜNKÜ SOLİNGENDE EşİM DEDİ  offoff:) ONLAR ÇOK TERS DEDİ BANA  FRANKFURT TARAFI  offoff:)

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 55)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.