04.10.2010 yarin Ankara Alman kültür merkezinde sinavim var!

Forumlar Almanca A1 Sınavı, A2, B1, Almanca KPDS, KPSS ve Diğer Almanca Sınavlar İle İlgili Paylaşımlar 04.10.2010 yarin Ankara Alman kültür merkezinde sinavim var!

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    gokin
    Katılımcı

Arkadaslar, Yarin Ankara Alman Kültür merkezinde sinavim var lütfen bana dua edin insallah kazanirim 2 aydir durmadan calisiyorum ama yinede aklimda celiskiler var yapamicam diye, bu yüzden dualarinizi ve desteginizi istiyorum.
    Insallah herkes sevdigine kavusur tek dilegim bu. Sinavdan sonra ilk firsatta neler ciktigini paylasacam sizinle bir yardimim olsun die Allaha emanet olun..

xmcraex
    Katılımcı

kardesim takma kafana inan sinavdan sonra bosuna stres yapmisim diyeceksin

sevi006
    Katılımcı

4 ekimde sınava katılan öğrencim 85 le kazandı, gurur duyuyorum tüm öğrencilerimle

gokin
    Katılımcı

4 ekimde sınava katılan öğrencim 85 le kazandı, gurur duyuyorum tüm öğrencilerimle

Benim actigim konaya msj atmisinit bende 4 ekimde girdim sinava ve hic bir hoca destegi almandan 1 aylik calismayla kursa gitmeden 81 aldim Tabi Allahin izni ile herkes gecer bu sinavi kursa filan gerek yok birazcik azim gerekli okadar büyütmeninde anlami yok ayrica sinavdaki basimizda olacak olan alman hocalar cok anlayisli ve cok kibar davrandilar Allah herkesten razi olsun,,

xmcraex
    Katılımcı

kardesim takma kafana inan sinavdan sonra bosuna stres yapmisim diyeceksin

ne demistim kardes sana :))

4 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.