04.04.2011 yabancılar polisi görüşme

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    by_ZET
    Katılımcı

merhaba arkadaşlar yarın eşimin yabancılar polisinde termini var.inşallah iyi geçer vizemi verirler.dualarınızı eksik etmeyin.rabbim herkesi tüm vize bekleyenleri en kısa zamanda vizesine, sevdiğine kavuştursun.

başvuru :09.02.2011

evrakların ulaşması :08.03.2011

termin :04.04.2011

by_ZET
    Katılımcı

ben işten giriyorum şu ansiteye : ;D … siteden çıkmalıyım akşam konuşuruz artık :) ….hakan sende inşallah alırsın vizeyi benim kadar beklemeden :)

c3t1n
    Katılımcı

inşAllah çetin kardeş. Allah'ın izniyle gelir şu vizelerde biraz rahatlarız. eşim sormamış valla heyecandan :) ..kurcalamak istememiş.zaten adamın son terminiymiş bugünkü.alıyımda bitsin demişdir :D…  eşin nerden başvurmuştu ankara-izmir-istanbul?

esiminki yoldaymis pasaport bugün eline ulasicakmis daha dogrusu teyzemin eline esim daha memleketinde…yeni konu actim pasaport yolda diye…upsi aradim öyle ögrendim esime mesaj gelmedi nedense…

hakan hakan hakan
    Katılımcı

allah herkesin yardimcisi olsun yarin bizde ariyicaz ayin 4 de gelir demislerdi hadi 1 günde bizden olsun dedik :D  insallah yarin mektubu gönderirler  hasret cok kötü arkadaslar  offffffffff offfffffffff almanyadan döneli 35 gün oldu :(

3 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 18 arası (toplam 18)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.