03.09.2010 Almanya’ya Vize Basvurum

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Köln-Bonn
    Katılımcı

Arkadaslar merhaba

Bugün aile birlesimi icin vize basvurusunda bulundum.
    Gayet iyi gecti mulakatim, umarim hayirlisi ile vizem gelir.
    Benim icinde bekleyis artik basladi, Bakalim ne kadar sürecek…
    Allah hepimizin yardimcisi olsun.

ozkancan20
    Katılımcı

gecen gun sayısı 17.ama araya bayram gırdı.ısallah 27 37 47 57 67 .7 .7 .7 olmaz….

xmcraex
    Katılımcı

geriy veriyorlar kardes ama ondan sonra inan kimse yüzüne bakmiyor o sertifikanin :)
    bende b1 var artik onun bile yüzüne bakmiyorlar burda oturum uzatmak icin gittigimde

Köln-Bonn
    Katılımcı

gecen gun sayısı 17.ama araya bayram gırdı.ısAllah 27 37 47 57 67 .7 .7 .7 olmaz….

insallah kardesim

Köln-Bonn
    Katılımcı

geriy veriyorlar kardes ama ondan sonra inan kimse yüzüne bakmiyor o sertifikanin :)
    bende b1 var artik onun bile yüzüne bakmiyorlar burda oturum uzatmak icin gittigimde

Öyleymis kardesim, neyse vizemiz biran once gelsede bu bekleyisten kurtulsak, 14 gun oldu catlayacam beklemekten, esim yabancilar dairesine sormus benim evraklarimin online bilgisi gitmis bu hafta icinde evraklarin kendisi gelecekmis, yabancilar dairesi boyle demis esime hazirlamasi gereken evraklari soylemis haftaya esim evraklar ile tekrar gidicek ben walla vizemin geldigi gunun aksami gidecem

Beklemek cook zooor cooookkkk
    neyse gec olsun güc olmasin, beklemekten baska caremiz yok

ALLAH hepimizin yardimcisi olsun

kadriye_01
    Katılımcı

inşallah ALLAH gönlünüze göre verir zaten yasal süreç sizlerede dendiği gibi 8 ile 12 haftadır bu sürede size olumlu yada olumsuz cvp vermek zorundalar inşallah hepinize olumlu cvp verirler vize bekleyen arkadaşların hepsinin vizesi en kısa sürede gelir ALLAH yar ve yardımcımız olsun

yasemink
    Katılımcı

merhabalar..bende 15 temmuzda basvuru yaptım evraklar 4 agustosta esıme ulasmıs o da evrakları teslım ettı ınceledıler görsmeye cagrdılar bız burdan gönderıyoruz on gune kadar hbr cıkar demısler ..beklıyoruz bakalım

huzun
    Katılımcı

merhaba ben yenı uyeyım bende 8eylulde ıstanbulda basvurdum sonuc beklıyorum artık hepımız ıcın hayırlısı inşaallah enkısa surede cıkar vızelerımız

Köln-Bonn
    Katılımcı

merhaba ben yenı uyeyım bende 8eylulde ıstanbulda basvurdum sonuc beklıyorum artık hepımız ıcın hayırlısı inşaAllah enkısa surede cıkar vızelerımız

Insallah kardes insallah, bende 3 eylulde basvurmustum, bekleyis devam ediyor.
    ALLAH yardimcimiz olsun.

yasemink
    Katılımcı

insallah on gunde ıkı gunde vızesı cıkıp gıden arkadaslarımı bılıyorum bızımkı bır ayı gectı bakalım hayrlısı…

xmcraex
    Katılımcı

arkadaslar beklemeyi kafaniza takmayin yeterki vizeniz olumlu ciksinda
    bende 4ay bekledim vizeyi ama inanin hic öyle stres yapmadim cünkü vizeye basvururken 4 ayi bulur demislerdi

BAŞKENTLİ_RABİA
    Katılımcı

bende ankaradan basvuruda bulundum banada  sertıfıkamın aslını geri verdiler..  dance:) okey:)

Köln-Bonn
    Katılımcı

bende ankaradan basvuruda bulundum banada  sertıfıkamın aslını geri verdiler..  dance:) okey:)

Istanbuldan basvuruda bulununca sanirim aliyorlarmis pass ile yollaniyormus neyse o kadarda mühim degil nasilsa o belge almanyada hicbir ise yaramayacak muhim olan vizemin gelmesi su asamada
    ALLAh yardimcimiz olsun

lolan
    Katılımcı

mrb arkadaşlar,bende yeni üyeyim.ben 15.09.2010 tarihinde ankaradaki konsoloslukta terminim vardı termin biraz sıkıcı gecti ama yinede iyi gecti diyelim.başvurumu acenta yoluylan yaptım bana 1,5-2-3 ayda belli olur ben bu kadar süreceğini umuyordum biz hazırlıklara başladık ben gelinliğimi bile ayarladım:( ama 2-3 aylık süreyü duyunca şok oldum çok üzgünüm 1 yıldır nişanlımı görmüyorum ve birde üstüne 3 ay daha eklenince kimyam bozuldu neyse hayırlısı olsun gec olsun ama olumlu sonuç gelsin.aynı kaderi yaşıyoruz inş.vizemiz gelir ve sevdiğimiz insana kavuşuruz;)

Köln-Bonn
    Katılımcı

mrb arkadaşlar,bende yeni üyeyim.ben 15.09.2010 tarihinde ankaradaki konsoloslukta terminim vardı termin biraz sıkıcı gecti ama yinede iyi gecti diyelim.başvurumu acenta yoluylan yaptım bana 1,5-2-3 ayda belli olur ben bu kadar süreceğini umuyordum biz hazırlıklara başladık ben gelinliğimi bile ayarladım:( ama 2-3 aylık süreyü duyunca şok oldum çok üzgünüm 1 yıldır nişanlımı görmüyorum ve birde üstüne 3 ay daha eklenince kimyam bozuldu neyse hayırlısı olsun gec olsun ama olumlu sonuç gelsin.aynı kaderi yaşıyoruz inş.vizemiz gelir ve sevdiğimiz insana kavuşuruz;)

Kardesim oncelikle hepimizin ALLAH yardimcisi olsun, 3 aylik sureyi nereden duydunuz bilmiyorum ama istanbuldan bana soylenen 4 ila 8 hafta arasi hatta forumda bazi arkadaslarin 19 gunde vizesi gelen var,
    Bekleyip gorecegiz artik, benim  bugun itibariyle 20. gunum

dodo4132
    Katılımcı

Bu vize sonucu gelme süre birazda Almanya'ya gideceğiniz yerdeki dışarıdan olan evliliklerin  yoğunluğuna göre değişiyor.

15 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 70)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.