03.09.2010 Almanya’ya Vize Basvurum

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Köln-Bonn
    Katılımcı

Arkadaslar merhaba

Bugün aile birlesimi icin vize basvurusunda bulundum.
    Gayet iyi gecti mulakatim, umarim hayirlisi ile vizem gelir.
    Benim icinde bekleyis artik basladi, Bakalim ne kadar sürecek…
    Allah hepimizin yardimcisi olsun.

dodo4132
    Katılımcı

hayırlı olsun. inşallah tez zamanda gelir sonucunuz.

Köln-Bonn
    Katılımcı

Sagol kardesim Insallah, kardes simdi farkettim a1 belgenin aslini konsolosluk bana geri vermedi pasaportla mi gönderecekler ?

ask kızı
    Katılımcı

inş seenin için hayırlısı olur a1 sertifikanın aslımı daha vermezler sana geri…..

ozkancan20
    Katılımcı

galiba yakin zamanda vizeye basvuran son iki kisi biziz bende 31 08 2010 da basvurdum.

Köln-Bonn
    Katılımcı

sagol kardes hayirlisi artik bekleyecegiz,
    neden vermiyorlarki kardesim sertifikami ee ne yapacagim ben simdi ihtiyac olursa ankaraya gidip tekrar cikartmam mi gerekecek bilginiz var mi?

Köln-Bonn
    Katılımcı

galiba yakin zamanda vizeye basvuran son iki kisi biziz bende 31 08 2010 da basvurdum.

Hayirlisi olsun kardesim

dodo4132
    Katılımcı

Neden vermediler anlamadım sertifikanızı. ben ankaradan başvurdum vize işlemine. görüşme sonrası dışarıda beklememi söylediler ve bir süre sonra çağırdılar herşey tamam dedi ve sertifikamı verdi.

Köln-Bonn
    Katılımcı

Neden vermediler anlamadım sertifikanızı. ben ankaradan başvurdum vize işlemine. görüşme sonrası dışarıda beklememi söylediler ve bir süre sonra çağırdılar herşey tamam dedi ve sertifikamı verdi.

Bilmiyorumki kardesim, bende o anki heyecanla kontrol etmek aklima gelmedi eve gelince farkettim

AYA
    Katılımcı

İSTANBULDAN BAşVURU YAPTIN SANIRIMM.SERTİFİKANIN ASLINII PASAPORTUNLA BERABER GÖNDERİYORLARR KARGOYLAA  VİZEN SONUÇLANDIĞINDA…SEN YOLA YENİ BAşLAMIşSINN.BEN BAşVURALI 3 AY DOLDU BUGÜNN..BUGÜN YARIN BEKLİYORUMM SONUCUU.ALLAH TÜM VİZE BEKLEYENLERİN YARDIMCISI OLSUNN…

dodo4132
    Katılımcı

Allah tez zamanda kavuşmamızı nasip eder inşallah. hepimiz için hayırlısı olsun. Beklemekten başka yapılacak bişey yok şu an için.

Köln-Bonn
    Katılımcı

İSTANBULDAN BAşVURU YAPTIN SANIRIMM.SERTİFİKANIN ASLINII PASAPORTUNLA BERABER GÖNDERİYORLARR KARGOYLAA  VİZEN SONUÇLANDIĞINDA…SEN YOLA YENİ BAşLAMIşSINN.BEN BAşVURALI 3 AY DOLDU BUGÜNN..BUGÜN YARIN BEKLİYORUMM SONUCUU.Allah TÜM VİZE BEKLEYENLERİN YARDIMCISI OLSUNN…

Evet kardes istanbuldan basvuru yaptim, sagol bilgilendirmen icin.
    Insallah hepimizin vizesi en kisa zamanda onaylanir kardesim.
    ALLAH yardimcimiz olsun

haberci
    Katılımcı

A1 serifikasinin asli pasaportla beraber geri gelicektir..Geri vermezler die bir sey olamaz..simdiyekadar kimseninde olmamistir..

cerenimo58
    Katılımcı

Umarim inşallah tez zamanda vizeniz çıkar .allah hepimizin  yardımcısı olsun.(amin)

Köln-Bonn
    Katılımcı

İSTANBULDAN BAşVURU YAPTIN SANIRIMM.SERTİFİKANIN ASLINII PASAPORTUNLA BERABER GÖNDERİYORLARR KARGOYLAA  VİZEN SONUÇLANDIĞINDA…SEN YOLA YENİ BAşLAMIşSINN.BEN BAşVURALI 3 AY DOLDU BUGÜNN..BUGÜN YARIN BEKLİYORUMM SONUCUU.Allah TÜM VİZE BEKLEYENLERİN YARDIMCISI OLSUNN…

Kardes selam, senin vizen ne durumda? onay geldi mi?

Köln-Bonn
    Katılımcı

Umarim inşAllah tez zamanda vizeniz çıkar .Allah hepimizin  yardımcısı olsun.(amin)

Insallah hepimiizin vizesi biran once cikar. Suanda 13 gun oldu bekleyis devam ediyor, Bakalim ne kadar surecek bekleyisimiz,
    Allah yardimcimiz olsun ( Amin )

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 70)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.