02.07.2012 Ankara aile birleşimi vize gorusmem.

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Okn
    Katılımcı

S.a arkadaşlar bugün ankara da vize gorusmem vardı.Benden gerekli belgeleri aldilar.Sonra resmin olan boş bir kağıt verdiler yaklaşık 45 dk bekledim.sora tekrar ismimi çağırdılar ve sertifikami verip gönderdiler hiç birşey demediler anlamadim ?

Ich habe
    Katılımcı

aynı durumda bende varım :) 11.06.2011 de basvurdum 2 hafta sonra maili ellerindeydi yaklasık 2 haftadırda asıl kagıtları bekliyoruz eşim kendi ait olan evraklarıda verdi az once forumda bununla ilgili bi baslık acmıstım orda yanıtını okuyunca bende rahatladım evraklar berline sonrada eşinin oturdugu yere gidiyormus hadi hayırlısı diyelim.

Okn
    Katılımcı

ewet hayırlısı ama bilmiyorum 3 temmuzda başvurdum suan fax ilemi tam bilmiyorum e-mail mi ? gelen kagıtlar varmış ama imzalı olanı bekliyorlarmış

Okn
    Katılımcı

13.gün oldu bu kağıtlar neredeyse kafayı sıyıracam  :-[

turrezz
    Katılımcı

Bende 20 gün oldu ne arayan ne soran nede kağıt var sakin ol daha çok beklicez gibi..

roye
    Katılımcı

arkadaslar stress yapmayin daha 2 hafta olmus…bence türkiyedeki son rahat ve güzel günlerinizin keyfini cikarin…illaki geleceksiniz buraya…bakin türkiye yaniyormus biz dahagünes yüzü göremedik burada saka gibi…hergün yagarmi arkadas…dedim ya keyfini cikarin :)))

Okn
    Katılımcı

birbirimizden haberder olalım arkadaslar gelişmeleri hayırlısı bekliyoruz bakalım Rabbim kimseyi sevenlerinden ayırmasın yoksa almanya merakı değil …..

ask kızı:)
    Ziyaretçi

arkadaslar stress yapmayin daha 2 hafta olmus…bence Türkiyedeki son rahat ve güzel günlerinizin keyfini cikarin…illaki geleceksiniz buraya…bakin Türkiye yaniyormus biz dahagünes yüzü göremedik burada saka gibi…hergün yagarmi arkadas…dedim ya keyfini cikarin :)))

Roye cok hakli oranin keyfinin cikarin acayip bi soguk yaa temmuzun ortasinda üsünürmü???? bence üsünmez ama burda üsünüyo daha yeni olmus kagitlar gideli  3 4 ay bekleyenlerimiz oldu ama ne oldu sonunda onlarinkide cikti muratlarina erdi herkes :) o yuzden Sabir Arkadaslar!!!

Reyya
    Katılımcı

aynen öyle aşkkızı. inanırmısınız ben kalorifer yakıyorum  />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />  . bana deselerdiki, ben temmuzun ortasında kalorifer yaktım diye hayatta inanmazdım. gerçekten şu an türkiyenin keyfini çıkarmayı çokkkk isterdimmmmm</p>

</div>
    </div>
    </div>
</div>

<div id=

roye
    Katılımcı

sevgili okn38 ben almanyaya evlendikten 2,5 yil sonra gelebildim ancak anliyoruz sizi tabiki…ama kendinize problem ederek bir yere varamazsiniz demek istiyorum sadece…illaki olumlu yada olumsuz size 3 ay icinde bir cevap gelmek zorunda…eger 3 ay icinde birsey olmazsa ozaman stress yapabilirsiniz…birde su durum var izin sezonunda memurlar filan calisan sayisi azalinca yavaslama olabilir islemler sirasinda…lütfen sakin olun :))

Okn
    Katılımcı

:( hayırlısı inş bu hafta gelir bekleyen arkadasların….
    Hepiniz haklısınız ama ne yapalım kardeslerim ??

10 yanıt görüntüleniyor - 31 ile 40 arası (toplam 40)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.