02.07.2012 Ankara aile birleşimi vize gorusmem.

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Okn
    Katılımcı

S.a arkadaşlar bugün ankara da vize gorusmem vardı.Benden gerekli belgeleri aldilar.Sonra resmin olan boş bir kağıt verdiler yaklaşık 45 dk bekledim.sora tekrar ismimi çağırdılar ve sertifikami verip gönderdiler hiç birşey demediler anlamadim ?

Okn
    Katılımcı

şİMDİ PASS BANA NE ZMAN GELECEK ARKADAşLAR BİDE PASSA DAMGA VURULUP MU ? GELECEK VİZE ?

roye
    Katılımcı

bilemeyiz nezaman gelir 2 haftadan 3 aya kadar zamani var…damga vurmuyorlar vize basip gönderiyorlar :) eger basvurunuz kabul edimediyse yanlis duymadiysam red damgasi basiyorlarmis…emin degilim ama öyle duymustum sanki…

Bayern01
    Katılımcı

S.a arkadaşlar bugün ankara da vize gorusmem vardi.

okan görusmenin iyi gecmesine cok sevindim,Bundan sonraki surec bekleme ve sabir süreci allah sabir versin hersey gönlünce olmasi dilegi ile…..

Okn
    Katılımcı

Tşler kardesim allah razı olsun bekliyoruz sabırla  :)

Okn
    Katılımcı

Belgelerimin Almanyaya ulaşımı kaç hafta sürüyo arkadaşlar ?

Okn
    Katılımcı

Ups pass sorgulamada kayıt yok diyor ama gönderi takibi yurtiçi aramada çıkıyo (pass ups şirketine verilmek üzere bekletilmektedir diyor) ????

Bayern01
    Katılımcı

Ups pass sorgulamada kayıt yok diyor ama gönderi takibi yurtiçi aramada çıkıyo (pass ups şirketine verilmek üzere bekletilmektedir diyor) ????

:))) Okan benim yazimda önemli bir dipnot var tekrar okursan anlarsin simdi bekleme ve sabir süreci su anda 3 hafta ile 3 ay arasinda bir bekleme sürecin olacak bu durumda kendini strese sokacak bise yapmamani tavsiye ederim.. Kagitlarin Almanyaya ulasinca esine posta gelecek.Ups”ye gelince konsolosluk pasaportunu ups verince sana mesaj gelecek ve gönderinin hangi asamada oldugunu internetten takip edebileceksin…sabir sabir herseyin ilaci ok…………………….

roye
    Katılımcı

almanyaya gelmesi en az 2 hafta sürüyor…

Pegasuss
    Katılımcı

bende eşime dedim gitmesini yabancılar şubesine haziranın 19 unda yaptım başvuruyu belgelerim gitmemiş ama demişler siz şu şu belgeleri hazırlayın 1 ay içinde demiş eşimde başladı hazırlamaya bizde kefil durumu olduğu için  öğrenci belgesi kira kontratı ve kendi 2 saatlik işte çalışıyo ordan bir belge birde annesi kefil olacağı iiçin annesiyle birlikte 25 euro para istemişlerr annesi imza atacak bu hafadan sonra hepsini tamamlicak yani belgelerim oraya vardığında hemen hallolıucak insallah bakalım sabır etmeye çalısıyoruz ama insanın içi daralıyo

Okn
    Katılımcı

:( allah canını alsın bu vizenin

Okn
    Katılımcı

Günaydın arkadaşlar
    ya benim aklıma bişe takıldı 3 biyometrik resim istediler sadece 2 tanesini doldurduğum başvuru formuna zımbaladı 1 tanesinide bana verdi.Anlamadığım visa kartında resim olacağından hangi resmi koyacaklarsa ???

roye
    Katılımcı

vizeye direk resim yapisitirmiyorlar arkadasim bilgisayar ciktisi oluyor vize,resminde dolayisiyla bilgisayardan basilmis oluyor :) kein Problem :)

Okn
    Katılımcı

Sizler olmasınız  :) kafayı yemek elde değil herkesten Alllah razı olsun

roye
    Katılımcı

bizde gectik ayni yollardan  anliyoruz sizleri :) insallah hakkinizda hayirlisi olur :)

Okn
    Katılımcı

Günaydın arkadaşlar bugün çok mutluyum.Eşim yabancılar dairesine gittti belgelerim geldimi diye sordu oda bu hafta gelir demiş.şuan ellerinde olan belgelerim kons. fax çekmiş imzalı kağıtları bekliyormuslar konsolosluktan. :)

15 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 40)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.