Türkçe Almanca - Almanca Türkçe Çeviri

Çevirmek ya da anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi/cümleyi aşağıya yazıp çevir butonunu tıklayın.
Dili otomatik olarak algılayacağız.
Almanca Türkçe
ich liege yalan
sie sagt, ich liege o yalan söyledigimi söylüyor
ich liege auf der couch und schreibe mit dir kanepede yatarım ve seninle yazarım.
mmh also ich liege im bett wenn das was du fragen wolltest war mmh yani sormak istediğin şey yatakta yattım
ich liege auf dir ben yatıyorum sana iıyıi günler
ich liege falsch haksız mıyım
ich wünsche von gott, ich wünsche mir so viel, dass ich mein futuristisches gesicht wieder sehen kann kann nicht auf meinen knien zählen ich liege auf meinen knien und schaue in mein gesicht komm zurück zu mir mein leben ist so erbärmlich, dass dieses mitleid ein blaues auge ist tanrıdan diledim bu kadar dilek o yarin yüzünü bir daha görek bana kısmet değil dizinde yatmak dizinde yatıp da yüzüne bakmak gel aman anam yanıma kıyma bu yazık canıma bir kara kaşın bir kara gözün değer dünya malına
ich liege im bett bin bisschen verkühlt yatakta biraz üşüyorum
ich liege im bett ben yatadayım
ich liege im bett und warte das es 01.55 ist dann gehts leider wieder nach deuschland yataktayım ve bekle 1:55 o zaman maalesef almanya'ya döndüm.
ich liege im bet und warte das es 01 55 ist dann gehts leider wieder nach deutschland yatakta uzanıyorum ve bekleyeyim ki 01 55, maalesef almanya'ya dönüyor
ich habe wirklich kein glück, nur pech. ich bin krank. wie schade! ich soll zu hause bleiben. ich liege im bett, und ich habe fieber, kopfweh und schnupfen. wahrscheinlich ist das entweder die erkältung oder die grippe. ich gehe nicht in die uni. ich soll zum arzt gehen. aber ich habe keine kraft. ich trinke heißén tee. mir geht es nicht gut. ich bin allein zu hause. mein vater ist im büro. meine mutter ist in der schule. kein mensch da! nur meine katze bleibt bei mir. sie sitzt bequem auf dem sessel und schläft. sie ist glücklich. sie hat keine grippe. meine hefte liegen neben dem computer, aber ich kann sie nicht nehmen. mein frühstück und mein mittagessen sind im kühlschrank in der küche, aber ich kann nicht in die küche gehen. wie schwach ich bin! ich soll unbedingt zum arzt. er untersucht mich und gibt die tabletten. ich gehe zum arzt, aber nicht heute. jetzt bleibe ich im bett in meinem kleinen zimmer. gerçekten şanslı değilim, sadece kötü şans. ben hastayım. ne yazık! evde kalmalıyım. yataktayım ve ateşim, başım ağrıyor ve üşüyorum. bu muhtemelen ya soğuk algınlığı ya da griptir. ben üniversiteye gitmiyorum. doktora gitmeliyim. ama gücüm yok. sıcak çay içerim. iyi hissetmiyorum. evde yalnızım. babam ofiste. annem okulda. orada insan yok! sadece benim kedim benimle kalır. sandalyeye rahatça oturur ve uyur. o mutlu. grip yok. klasörlerim bilgisayarın yanında, ama onları alamıyorum. kahvaltı ve öğle yemeğim mutfakta buzdolabında, ancak mutfağa gidemiyorum. ne kadar zayıfım! kesinlikle doktora gitmeliyim. beni inceliyor ve tabletleri veriyor. doktora gidiyorum, bugün değil. şimdi küçük odamda yatağımda kalıyorum.
Almanca Öğren

Bu Almanca çeviri hizmeti Google Translation alt yapısı ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. Yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel Almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır. Almanca - Türkçe ve Türkçe - Almanca çeviri işlemi tamamen bilgisayar tarafından yapılmaktadır.Yapılan çevirilerin sonuçlarından sitemiz ve diğer hizmet sağlayıcılar sorumlu değildir.