Türkçe Almanca - Almanca Türkçe Çeviri

Çevirmek ya da anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi/cümleyi aşağıya yazıp çevir butonunu tıklayın.
Dili otomatik olarak algılayacağız.
Almanca Türkçe
hallo wie gehts merhaba nasılsın
wie gehts nasılsın
wie gehts frau klein? bir kadın nasıl küçüktür?
wie gehts es ihnen nasılsın
wie gehts dir? nasılsın
wie gehts dir nasılsın
wie gehts das leben hayat nasıl
guten morgen wie gehts? arbeitest du im hotel günaydın nasılsın otelde çalışıyor musun
hallo,anna danke es geht mir gut und wie gehts es die? merhaba, anna teşekkür ederim iyiyim ve nasıl?
wie gehts mit dem arabisch arapça ile nasılsın
ja uns gehts gut danke. schön das du gut angekommen bist. wie gehts der oma,warst du schon bei ihr? evet iyiyiz teşekkürler. iyi geldiğine sevindim. büyükanne nasıl, onunla birlikte miydin?
guten morgen wie gehts günaydın nasılsın
hi du! :wink: wie gehts dir denn? darf ich fragen wie du heißt? hast echt a ganz tolles foto!!! meld dich doch mal, würd mich sehr freun, von dir zu hörn! :smile: wünsch dir noch an schönen tag yanavita@gmx.net! bis dann. ganz liebe grüße merhaba : göz kırp, nasılsın? ismini sorabilir miyim gerçekten harika bir fotoğrafın var! söylesene, senden haber almaktan çok memnun olurum! : smile: sana güzel bir gün diliyorum yanavita@gmx.net! o zamana kadar. saygılarımla
Almanca Öğren

Bu Almanca çeviri hizmeti Google Translation alt yapısı ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. Yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel Almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır. Almanca - Türkçe ve Türkçe - Almanca çeviri işlemi tamamen bilgisayar tarafından yapılmaktadır.Yapılan çevirilerin sonuçlarından sitemiz ve diğer hizmet sağlayıcılar sorumlu değildir.