Türkçe Almanca - Almanca Türkçe Çeviri

Çevirmek ya da anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi/cümleyi aşağıya yazıp çevir butonunu tıklayın.
Dili otomatik olarak algılayacağız.

Almanca Türkçe
hallo ich erreicht 14 yaşındayım.adanalıy adanada oturuyorum.sar der eher grauen haaren und wellige frisur ich werde meinen bruder var.1 ein deniz.o 2. jahr und 8 yaşında.baba oktay namen nennen. es ist ein öğretmeni.anne englischen namen, dass eine hausfrau fatoþ merhaba ben ulaş 14 yaşındayım.adanalıyım ve adanada oturuyorum.sarı saçlıyım dalgalı bir saç şeklim var.1 tane kardeşim adı deniz.o 2.sınıfa gidiyor ve 8 yaşında.babamın adı oktay. o bir ingilizce öğretmeni.annemin adı fatoş o bir ev hanımı
justin seinen name seine nase klein, ihr mund war klein, die lippen voller, seine haare lang, dann braun, dann eine sportlich, haar, wellig, augen braun, lang lang, dann mäßig übergewichtig, schön seine stimme. onun adı justin onun burnu küçük,onun ağzı küçük,dudakları dolgun,saçları uzun,o kumral,o sportik biri,saçları dalgalı,gözleri kahverengi,boyu uzun,o orta kilolu,onun sesi güzel.
wellig dalgalı
Almanca Dersleri

Bu Almanca çeviri hizmeti Google Translation alt yapısı ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. Yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel Almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır. Almanca - Türkçe ve Türkçe - Almanca çeviri işlemi tamamen bilgisayar tarafından yapılmaktadır.Yapılan çevirilerin sonuçlarından sitemiz ve diğer hizmet sağlayıcılar sorumlu değildir.