Türkçe Almanca - Almanca Türkçe Çeviri

Çevirmek ya da anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi/cümleyi aşağıya yazıp çevir butonunu tıklayın.
Dili otomatik olarak algılayacağız.
Türkçe Almanca
müzik dinlemeyi severim ich liebe musik hören
müzik dinlemeyi severim ıch höre gern musik
ben müzik dinlemeyi severim ich höre gerne musik
müzik dinlemeyi severim ich mag musik hören
müzik dinlemeyi severim, sıklıkla konsere giderim ich hörr gern müsik,beshalb gehe ichoft ins konzert
ben kerem 15 yaşindayim.futbol oynamayi ve müzik dinlemeyi severim.bir kiz kardeşim var.istanbul/pendik yaşiyorum.memleketimçorum. ich bin kerem, ich bin 15 jahre alt, ich spiele gerne fußball und höre musik. ich habe einen schwesternbruder.
müzik dinlemeyi severim ich mag music hören
müzik dinlemeyi severim ich gern höre musik
boş vaktimde müzik dinlemeyi severim ich höre gerne musik in meiner freizeit
yalnız başıma müzik dinlemeyi severim ich höre gerne musik alleine
ben rumeysa 15 yaşındayım 12 haziran anadolu lisesine gidiyorum 9. sınıfım orta boyluyum uzun siyah saçlarım var orta kiloluyum annemin adı emine ev hanımı babam adı dursun çiftçi 3 kız kardeşiz ablam üniversiteye gidiyo adı ebra küçük kardeşim beyza orta okula gidiyo yardım severim müzik dinlemeyi severim en sevdiğim renk mor en sevdiğim ders matematiktir ich bin rumeysa 15 jahre alt 12. juni ich gehe zur anatolian high school 9. klasse. ich bin mittelgroßes schwarzes haar. ich bin der name einer mittelschweren mutter. emine hausfrau, mein vater, dursun, bauer, 3, schwester farbe lila ist mein lieblingskurs in mathematik
ben genellikle müzik dinlemeyi severim normalerweise höre ich gerne musik
Almanca Öğren

Bu Almanca çeviri hizmeti Google Translation alt yapısı ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. Yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel Almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır. Almanca - Türkçe ve Türkçe - Almanca çeviri işlemi tamamen bilgisayar tarafından yapılmaktadır.Yapılan çevirilerin sonuçlarından sitemiz ve diğer hizmet sağlayıcılar sorumlu değildir.