Türkçe Almanca - Almanca Türkçe Çeviri

Çevirmek ya da anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi/cümleyi aşağıya yazıp çevir butonunu tıklayın.
Dili otomatik olarak algılayacağız.
Türkçe Almanca
seni sikeceğim ich werde sie versauen
seni sikecem ich sie şikeci
sana mütevazı yarın anlatırım gerekecek ich werde dir morgen bescheid sagen müssen
tül ve keçeden yapıldı es ist aus tüll und filz
keçe filz
keçe çanta dichtungssacks
adrıan banagösterdi hangilerini sökecegimizi wir werden die namen von ausschließen
adrıan bana gösterdi hangilerini sökecegimizi adrian zeigte mir was zu tun ist
adrian bana hangilerini sökecegimizi gösterdi .takim cantami arabadan alip adrianin önünden gecerek sayac salterini kapattim kablolari sökmeye basladim ,adrian geldi daha elektirige ihtiyaclari olddugunu beklememiz gerektigini ve tekrar vidalari sikmami salteri acmami söyledi .bu sirada adrian 30 metre ilerdeki dolapin önünde duruyordu ben salteri tekrar actigimda dolaba dogru elini uzattigini gördüm ve salteri tekrar kapattim o arada carpilmisti.neden kapagini acmis neden bana söylememis bilmiyorum adrian zeigte mir, dass wir wegnehmen wollten. wir begannen, den bösen zauberstab von der front des adrian abzuziehen und den schrank, den wir ausgeschaltet hatten, abzuschalten. adrian kam und sagte uns, dass wir nicht erwarten sollten, dass der elektriker mehr brauchte und der schraubenzieher wiederum vor dem 30 meter entfernten kleiderschrank steckte. ich sah, dass er seine rechte hand hielt und schloss die schärpe wieder, so dass er nicht wusste, warum er mir nicht sagte, warum er seine decke schloss
adrıan bana gösterdi hangilerini sökecegimizi. daha sonra ben ise basladim sayac salteri kapatip kablolari sökmeye basladim ,adrian yanima geldi elektirige ihtiyaclari oldugunu beklememiz gerektigini söyledi.bende vidalari tekrar sikip salteri actim .adrian 30 metre ilerdeki dolabin önünde duruyordu vidalari sikip ayagi kalktigimda adriani dolaba elini uzatirken gördüm ve salteri geri kapattip o sirada carpilmisti .adrian diger dolabin kapagini neden acti bana neden söylemedi hic bisey anlamadim. adrian zeigte mir, was wir auflösen werden. dann begann ich, den tresen auszuschalten und die kabel abzuschalten, und adrian sagte, wir sollten nicht erwarten, dass der elektriker das hat, was er brauchte. dann vermasselte ich wieder und spielte ausgestreckt. adrian stand 30 meter vor dem schrank. ich stand vor der kommode und sah die adriana dolaba sirada carpilmisti. adrian warum wusste ich nicht, warum ich mir nicht gesagt habe, warum die andere kabinentür gehandelt wurde.
adrıan bana gösterdi hangilerini sökecegimizi. daha sonra ben ise basladim sayac salteri kapatip kablolari sökmeye basladim ,adrian yanima geldi elektirige ihtiyaclari oldugunu beklememiz gerektigini söyledi.bende vidalari tekrar sikip salteri actim . adrian zeigte mir, was wir auflösen werden. dann fing ich an, das messgerät auszuschalten und die kabel zu trennen. adrian sagte, dass er nicht mit der elektrizität rechnen sollte, die er brauchte, um zurück zu kommen.
adrıan bana gösterdi hangilerini sökecegimizi. daha sonra ben ise basladim sayac salteri kapatip kablolari sökmeye basladim. ,adrian yanima geldi elektirige ihtiyaclari oldugunu beklememiz gerektigini söyledi. bende vidalari tekrar sikip salteri actim .adrian 30 metre ilerdeki dolabin önünde duruyordu. vidalari sikip ayagi kalktigimda adriani dolaba elini uzatirken gördüm ve salteri geri kapattip o sirada carpilmisti . adrian diger dolabin kapagini neden acti bana neden söylemedi hic bisey anlamadim. adrian zeigte mir, was wir auflösen werden. dann habe ich angefangen, das messgerät auszuschalten und die kabel zu trennen. sagte adrian, wir sollten nicht auf die elektrizität warten, die wir brauchten. adrian stand 30 meter vor dem schrank. ich sah den adriani dolaba, der meine hand streckte und sie wieder in den spreat carpilmisti schraubte. adrian warum wusste ich nicht warum ich nicht sagte warum die andere kabinentür nicht funktionierte.
adrıan bana gösterdi hangilerini sökecegimizi. daha sonra ben ise basladim sayac salteri kapatip kablolari sökmeye basladim. adrian zeigte mir, was wir auflösen werden. dann habe ich angefangen, das messgerät auszuschalten und die kabel zu trennen.
adrıan bana gösterdi hangilerini sökecegimizi. adrian zeigte mir, was wir auflösen werden.
adrıan bana gösterdi hangilerini sökecegimizi. daha sonra ben işe başladim sayaç salteri kapatıp kabloları sökmeye başladım ,adrian yanıma geldi elektiriğe ihtiyaçları olduğunu beklememiz gerektiğini söyledi.bende vidalari tekrar sıkıp şalteri açtim .adrian 30 metre ilerdeki dolabın önünde duruyordu vidaları sıkıp ayağı kalktığımda adriani dolaba elini uzatırken gördüm ve şalteri geri kapattım o sırada çarpılmıştı .adrian diğer dolabin kapağını neden açtı bana neden söylemedi hiç bişey anlamadım. adrian zeigte mir, was wir auflösen werden. dann fing ich an zu arbeiten, ich begann, den tresen auszuschalten und die kabel zu schließen, adrian sagte, dass wir nicht erwarten sollten, dass es strom braucht. "ich drückte auch wieder den schraubenzieher und öffnete den schalter. adrian stand 30 meter vor mir vor dem schrank. warum hat der adrian die andere schranktür geöffnet und mir gesagt, warum ich nie etwas verstanden habe?
bence gerçekten harika bir profilimiz var, gerçekten çok daha fazla dikkat çekecek. hey du hast ein wirklich tolles profil unserer meinung nach hätte es echt mehr aufmerksamkeit ver dient türkçe çevrimi
biraz gecikecegim ich werde ein bisschen spät sein
ne çekeceğini was wirst du nehmen
seni sikeceyim ich werde dich rauchen
kocası işkece yatıgın ihr ehemann
tamam burcu'nun fotoğrafını çekeceğim okay ich mache gleich foto von burcu
keçe verspürte
keçeli kalem filzstift
"bazen sadece kalkıp yürümeniz gerekecek, böylece kişi tahterevalin diğer tarafına düşecek ve onları nasıl yıprandığınıza dikkat edin." ”manchmal musst du einfach aufstehen und gehen, damit die person auf der anderen seite der wippe fällt und merkt, wie du sie getragen hast.“
seni arkadan sikeceğim ich werde dich von hinten ficken
sikecem ich şikeci
ananizi sikecegiz folgerungen
ananizi sikecegiz folgerungen
keçelikalemler keçelikalem auf
keçeli kalemler filzstifte
nedemek ewigkeit türkece anlamı nedemek ewigkeit
Almanca Öğren

Bu Almanca çeviri hizmeti Google Translation alt yapısı ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. Yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel Almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır. Almanca - Türkçe ve Türkçe - Almanca çeviri işlemi tamamen bilgisayar tarafından yapılmaktadır.Yapılan çevirilerin sonuçlarından sitemiz ve diğer hizmet sağlayıcılar sorumlu değildir.