Türkçe Almanca - Almanca Türkçe Çeviri

Çevirmek ya da anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi/cümleyi aşağıya yazıp çevir butonunu tıklayın.
Dili otomatik olarak algılayacağız.

Türkçe Almanca
fayda nutzen
bana olan faydaları dass zugute kommt mir
sağladığı fayda die vorteile
bana sağladığı fayda die vorteile mir
bana kazandırdıkları faydalar die vorteile, die sie bringen mich
o maalesef bizim için hiçbir faydası vardı. er konnte uns leider nicht brauchen.
faydalı buluyorum ich finde es hilfreich
en kolay spor dallarından biri olan ip atlama sayısız faydası olan bir aktivitedir. eine der einfachsten sportarten, um seilspringen ist eine aktivität mit zahlreichen vorteilen.
sporun faydaları sportliche vorteile
mektup arkadaşlığı almanca öğrenmene faydası olucak brief freundschaft wird nützlich sein, um deutsch zu lernen
benim hayalimdeki meslek mühendislik. mühendis olup insanlara teknoloji alanında rahatlıklar sunmak istiyorum. bu işin fiyatı ve olanaklarıda çok iyi.bilime olan aşkımı bu şekilde girerek teknolojiye faydalı olmak istiyorum mein traumberuf ist ingenieurwesen. ich möchte ein ingenieur sein und den menschen auf dem gebiet der technologie trost bieten. ich bin sehr gut in bezug auf den preis und die möglichkeiten dieses geschäfts, ich möchte der technologie nützen, indem ich meine liebe betrete,
Almanca Dersleri

Bu Almanca çeviri hizmeti Google Translation alt yapısı ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. Yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel Almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır. Almanca - Türkçe ve Türkçe - Almanca çeviri işlemi tamamen bilgisayar tarafından yapılmaktadır.Yapılan çevirilerin sonuçlarından sitemiz ve diğer hizmet sağlayıcılar sorumlu değildir.