Türkçe Almanca - Almanca Türkçe Çeviri

Çevirmek ya da anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi/cümleyi aşağıya yazıp çevir butonunu tıklayın.
Dili otomatik olarak algılayacağız.

Türkçe Almanca
bir zamanlar fakir bir adamın şeklini aldı büyücü vardı evlerinin önünde gitti ve yalvardı ve güzel kızlar yakalandı. es war einmal ein hexenmeister, der nahm die gestalt eines armen mannes an, ging vor die hauser und bettelte, und fing die schönen madchen.
o biz cesaret kaşif sehmuz yoksul insanların ülkeye geldi. o ülke çapında gittiğinde onlar kadar fakirdik ki niye anlayamadık çünkü o, daha fazla sürpriz oldu. onların explorer şehmuz kamen in das land der armen menschen wie wagte er sich um. er wurde mehr und mehr überrascht, als er ging rund im land, weil er könne nicht verstehen, warum sie so arm waren. ihre
fakir schlecht
büyük bir ormanın kenarında bir fakir yaşadı am rande eines großen waldes wohnte ein armer
Almanca Dersleri

Bu Almanca çeviri hizmeti Google Translation alt yapısı ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. Yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel Almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır. Almanca - Türkçe ve Türkçe - Almanca çeviri işlemi tamamen bilgisayar tarafından yapılmaktadır.Yapılan çevirilerin sonuçlarından sitemiz ve diğer hizmet sağlayıcılar sorumlu değildir.