Türkçe Almanca - Almanca Türkçe Çeviri

Çevirmek ya da anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi/cümleyi aşağıya yazıp çevir butonunu tıklayın.
Dili otomatik olarak algılayacağız.
Almanca Türkçe
bunte renkli
bunte salat renkli salata
lass uns spielen mit den bällen bunter wolle topları renkli yün ile oynayalım
sprachen machen das leben bunter diller hayatı daha renkli hale getirir
mein traumhaus hat eine villa im pool. es gibt einen großen und schönen garten. es gibt bunte blumen im garten. es gibt 10 zimmer im haus hayalimdeki ev bir villa içinde havuzu var büyük ve güzel bir bahçesi var bahçede rengarenk çiçekler var evimin 10 odası var içi çok büyük aydınlık ve güzel manzarası çok güzel denize bakıyor
mein traumhaus ist eine villa. die villa verfügt über 10 zimmer. die zimmer sind groß und hell. die villa verfügt über einen großen garten und einen pool. es gibt bunte blumen im hof. benim hayalimde ev bir villa. villanın 10 odası var. odalar büyük ve aydınlık. villanın büyük bir bahçesi ve havuzu var. bahçesinde rengarek çiçekler var.
ich möchte bunte blumen in meinem garten bekommen bahçemde renkli çiçekler olsun istiyorum
mit einem großen garten und bunten blüten büyük bir bahçeye ve rengarenk ciceklere sahip
bunte blumen rengarenk çiçekler
Almanca Öğren

Bu Almanca çeviri hizmeti Google Translation alt yapısı ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. Yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel Almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır. Almanca - Türkçe ve Türkçe - Almanca çeviri işlemi tamamen bilgisayar tarafından yapılmaktadır.Yapılan çevirilerin sonuçlarından sitemiz ve diğer hizmet sağlayıcılar sorumlu değildir.