Türkçe Almanca - Almanca Türkçe Çeviri

Çevirmek ya da anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi/cümleyi aşağıya yazıp çevir butonunu tıklayın.
Dili otomatik olarak algılayacağız.
Almanca Türkçe
ansatz yaklaşmak
bu ansatz bu yaklaşım
sie können interessante und ungewöhnliche menschen in ihrem sozialen umfeld finden. ihre ideen und gedanken für die zukunft können unterschiedliche und außergewöhnliche ansätze mitbringen. sie müssen auf gestreckte und elektrische situationen in ihrem sozialen umfeld achten. sosyal çevrenizde ilginç ve sıradışı kişilerle bir araya gelebilir, rastlaşabilirsiniz. geleceğe yönelik fikir ve düşünceleriniz farklı ve sıradışı yaklaşımları beraberinde getirebilir. sosyal çevrenizde gergin ve elektrikli durumlara dikkat etmelisiniz.
ein tag, an dem sie unterschiedliche und interessante entwicklungen in bezug auf ihr geschäftsleben und ihre karriere erleben können. sie können sehr unterschiedliche, unerwartete reaktionen zeigen, die mit außergewöhnlichen menschen und ansätzen beantwortet werden können. iş hayatınız ve kariyeriniz açısından farklı ve ilginç gelişmelerin yaşanabileceği bir gün. sıradışı kişiler ve yaklaşımlarla karşılabilir, çok farklı, beklenmedik tepkiler sergileyebilirsiniz.
sie werden weg von überraschungsnachrichten können plötzlich ihre agenda ändern.sie können orte und ansätze sehen, die ausländer und außergewöhnliche menschen treffen können, ändern sie ihre meinung plötzlich. uzaklardan alacağınız sürpriz haberler gündeminizi aniden değiştirebilir.yabancı ve sıradışı kişilerle tanışabilir, düşüncelerinizi aniden değiştiren yerler ve yaklaşımlar görebilirsiniz.
sie können auf leistungsstarke und herausfordernde menschen treffen, die unterschiedliche ansätze zeigen, während unterschiedliche und ungewöhnliche situationen und entwicklungen in gemeinsamen handels- und geschäftsfragen auftreten. sie sollten sich von riskanten einstellungen gegenüber der autoritätsposition fernhalten. ortak alım satım ve iş konularında farklı ve sıradışı durum ve gelişmeler ortaya çıkarken, değişik yaklaşımlar sergileyen güçlü ve mücadeleci kişilerle karşılaşabilirsiniz. otorite konumundaki kişilere karşı riskli tutumlardan uzak durmalısınız.
möglicherweise müssen sie den situationen, die plötzlich elektrisch verzerrt werden, mehr aufmerksamkeit schenken. sie können ungewöhnliche menschen mit unterschiedlichen und interessanten ansätzen finden. sie können in beziehungen eine andere einstellung haben. ikili ilişkilerde aniden elektriklenen durumlara bugün biraz daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. karşınızda farklı ve ilginç yaklaşımları olan sıradışı kişiler bulabilirsiniz. siz de ilişkilerde farklı bir tutum içinde olabilirsiniz.
plötzlicher und unerwarteter stress und spannungen können zu unerwarteten ausbrüchen führen, vor allem in der familie und zu hause. sie müssen unerwartete ansätze haben, um diese spannungen zu überwinden. ani ve beklenmedik stres ve gerginlikler özellikle ev ve aile yaşamında beklenmedik çıkışlara, durumlara sebep olabilir. bu gerilimleri bertaraf etmek için beklenmedik yaklaşımlarınız olmalı.
Almanca Öğren

Bu Almanca çeviri hizmeti Google Translation alt yapısı ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. Yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel Almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır. Almanca - Türkçe ve Türkçe - Almanca çeviri işlemi tamamen bilgisayar tarafından yapılmaktadır.Yapılan çevirilerin sonuçlarından sitemiz ve diğer hizmet sağlayıcılar sorumlu değildir.