Türkçe Almanca - Almanca Türkçe Çeviri

Çevirmek ya da anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi/cümleyi aşağıya yazıp çevir butonunu tıklayın.
Dili otomatik olarak algılayacağız.

Türkçe Almanca
almancax almancax
bu almanca çeviri hizmeti google translation alt yapısı ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır deutsch-übersetzungsservice, der von almancax.co mit google-übersetzung infrastruktur bereitgestellt. die ergebnisse von übersetzungen deutsch übersetzung oder interpretation erhalten sollen nicht mit professionellen ergebnissen verglichen werden
bu almanca çeviri hizmeti google translation alt yapısı ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır. almanca - türkçe ve türkçe - almanca çeviri işlemi tamamen bilgisayar tarafından yapılmaktadır.yapılan çevirilerin sonuçlarından sitemiz ve diğer hizmet sağlayıcılar sorumlu değildir. deutsch-übersetzungsservice, der von almancax.co mit google-übersetzung infrastruktur bereitgestellt. die ergebnisse von übersetzungen deutsch übersetzung oder interpretation erhalten sollen nicht mit professionellen ergebnissen verglichen werden. deutsch - türkisch und türkisch - deutsch-übersetzung der ergebnisse der operationen unserer seiten yapılmaktadır.yapıl übersetzungen vollständig von computern und anderen dienstleistern sind nicht verantwortlich.
Almanca Dersleri

Bu Almanca çeviri hizmeti Google Translation alt yapısı ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. Yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel Almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır. Almanca - Türkçe ve Türkçe - Almanca çeviri işlemi tamamen bilgisayar tarafından yapılmaktadır.Yapılan çevirilerin sonuçlarından sitemiz ve diğer hizmet sağlayıcılar sorumlu değildir.